30 مرداد 1398/ ۲۰ ذو الحجة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 63339
1397,سه شنبه 02 بهمن13:15
اشتراک گذاری در:
عکس روز

یک تحلیل مختصر سیاسی!


سلام بحث سیاسی جای خودش را به واقعیت ملموس داده است. سابقا" مردم در بحث های سیاسی تلاش داشتند تا ناکارآمدی جناح سیاسی مقابل و کارآمدی جناح سیاسی مورد نظر خودشان را اثبات کنند اما این روزها که به چهل سالگی انقلاب اسلامی رسیدیم ملاحظه می شود کارآمدی و ناکارآمدی جناح های سیاسی از بحث گذشته و به طور کاملا ملموس با پوست و گوشت و استخوان مردم درک شده است. کار به جایی رسیده که اصلاح طلبان علیرغم سکوت و تحمل مردم، به جان یکدیگر افتاده اند و بشدت مشغول تخریب داخلی جناح سیاسی خودشان شده اند که این موضوع نیز همچون سایر هزینه های تحمیلی مثال برجام، می تواند هزینه های زیادی بر نظام اسلامی و مردم تحمیل کند.

هنگامی که نمایندگان مجلس قصد داشتند تا رییس جمهور را استیضاح کنند و پس از استضیاح عدم کفایت را مطرح کنند، با هوشیاری رهبر معظم انقلاب، این توطئه در نطفه ساقط شد تا ضد انقلاب همچنان ناکام و شکست خورده بماند.

امروز ناکارآمدی جناح های سیاسی، بخصوص اصلاح طلبی که ریشه در تفکر غرب گرایی و تجمل پرستی و تقلید کور از نظام منحوس سرمایه داری دارد بر تک تک ایرانیان اثبات شده اما تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب عامل اصلی پیروزی ملت ایران و سایر ملت های جهان و شکست سرمایه داری شده، به طوری که مردم بپا خاسته فرانسه حرکت ضد سرمایه داری خود را نشأت گرفته از الگوی انقلاب اسلامی معرفی کرده و کاملا به پیروزی انقلاب ضد سرمایه داری فرانسه ایمان دارند و تمام مردم جهان را برای انقلاب برعلیه سرمایه داری غربی دعوت کرده اند.

حال عده ای در ایران اسلامی تلاش می کنند تا حاکمیت شکست خورده و مورد غضب مردم دنیا را به ملت عاشورایی ایران تحمیل کنند لیکن سر شکسته خواهند شد.


کد خبرنگار : 19


فرانسه     اصلاح طلب     جنبش ضد سرمایه داری                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.