30 مرداد 1398/ ۲۰ ذو الحجة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 63344
1397,سه شنبه 02 بهمن14:49
اشتراک گذاری در:
عکس روز

ما را از برجام زندگی نترسانید!


فاطمیه است و سخن را باید صریح گفت! حضرت آقا! هم روحانی اشتباه می‌کند و هم ترامپ! دست مجروح شما، نه آن دست است که باز هم حکایت علی بسته شود!

ما را از برجام زندگی نترسانید!

حسین قدیانی - فاطمیه است و سخن را باید صریح گفت! حضرت آقا! هم روحانی اشتباه می‌کند و هم ترامپ! دست مجروح شما، نه آن دست است که باز هم حکایت علی بسته شود!

بیچاره‌ها عوضی گرفته‌اند صدر اسلام را با صدر انقلاب! مالک فی‌الحال از خیمه‌ی معاویه عبور کرده و تحت زعامت شما، سایه‌ی شمشیر سلیمانی بر سر اسرائیل بلند است! شگفتا! دست شما در دست عباس است و بعضی‌ها اما می‌خواهند این دست را ببندند! اگر دست شما قابل بستن بود، کجا از درخت فهمیده، میوه‌ی حججی ثمر می‌داد؟! و کجا مای درگیر سیم‌خاردار، به موشک‌های طهرانی‌مقدم می‌رسیدیم؟!

یا خامنه‌ای! اینجا نه کوچه‌ی بنی‌هاشم است، نه کوچه‌پس‌کوچه‌های کوفه! اینجا زمین خنده‌های خرازی است! اینجا سرزمین چشم‌های همت است! اینجا وادی مقدس مردانی است که پای خود را در بهشت جا گذاشته‌اند! اینجا مصطفایی نمی‌رود، مگر آنکه بدل شود به مصطفای دیگری! پرچم چمران، وه که چه قشنگ می‌رقصد در دست احمدی‌روشن! و آینده از آن علیرضا است! قسم به پری نقاشی آرمیتا به ۴۰ سالگی رسید انقلاب اسلامی!

چند صباح دیگر، موسم فرج است ان‌شاءالله و دشمن و دشمن‌دوست را ببین که چقدر آشفته خواب می‌بینند! کیستیم ما؟! فرزندان همان پدران که اجنبی نمی‌خواست از اروند رد شوند! برجام جنگ! آری! ما از نسل یلانی هستیم که از برجام جنگ نترسیدند! لطفا کسی ما را از برجام زندگی نترساند!

ما پای ولایت می‌مانیم! و تردید نمی‌کنیم در تدبیر رهبرمان! شک نمی‌کنیم! راه، روشن است! دی گذشت اما هنوز دل ما در گرو لاله‌های چهار و پنج است! هنوز از دست کربلایی‌ها خلاص نشده؛ باید عاشق والفجر هشتی‌ها شویم! بچه‌هایی با بادگیر آبی! بلندقدتر از نخل‌های حاشیه‌ی شط! ما را از کدام جزر و مد می‌ترساند دشمن، وقتی امام‌مان امام زمان را دارد؟!

سلام بر خمینی! و بر خامنه‌ای! سلام بر فجر! و بر والفجر! یا علی جان! بیعت با ولایت را فاطمه یادمان داده! این، مثل رأی سلبریتی‌ها به روحانی نیست که روزی باشد و روزی نه! روحانی ما تویی! اسما و رسما! تو رنگ خدا داری! ما با تو شناختیم جبهه‌ها را! و از تو می‌دانیم سردار سپاه قدس را! این رهبری تو بود که دست ما را به ضریح سیدالشهدا رساند! به دست صاحب‌الزمان هم می‌رساند! تو این توان را داری به لطف خدا، آقا جان! بی‌خود نبود دل امام، آرام بود! بی‌خود نیست ما این همه مطمئنیم! تو را هر شب «مهدی فاطمه» دعا می‌کند! آن‌وقت عدو می‌خواهد مچ تو را بخواباند! مگر خدا مرده است؟! نه! خدا با تو هنوز کار دارد! تو زنده‌ای و زنده می‌مانی، چرا که ظهور شمس، مدد قمر را می‌خواهد...


کد خبرنگار : 17


حسین قدیانی     فاطمیه     مقام معظم رهبری                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.