30 مرداد 1398/ ۲۰ ذو الحجة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 63668
1397,پنجشنبه 18 بهمن10:25
اشتراک گذاری در:
عکس روز

دین در زمان شاهنشاهی دفن شده بود


 

 

مبلّغ مشهور آرژانتینی مطرح کرد:
دین در زمان شاهنشاهی دفن شده بود/ شاه تحجر و اسلام سکولار را ترویج می داد

حوزه/ مبلّغ مشهورآرژانتینی با بیان این که انقلاب اسلامی ایران دین اسلام را در دنیا احیا کرد، گفت: دین در زمان شاهنشاهی دفن شده بود.

 

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، سهیل اسعد شب گذشته در سلسله نشست‌های گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در مسجد چهار مردان قم برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب امام خمینی(ره) باعث شناخته شدن اسلام در جای جای دنیا شد به طوری که به یکباره چهره ای واقعی اسلام به دنیا معرفی شد.

این دانش آموخته جامعه المصطفی تاکید کرد: دین، ایمان و نگاه به آخرت، به بشر حیات می دهند و این مهم را امام خمینی (ره) به اسلام و ایران داد.

وی به تحریف ادیان الهی در غرب اشاره کرد و گفت: "انسان محوری "باعث شد که کشورهای مختلف در دنیا با انکار خداوند و تحریف در دین، بشریت را در مسیر غلطی هدایت کنند.

اسعد ابراز داشت: علاوه بر این امام خمینی (ره) با انقلاب اسلامی ایران روبروی این توطئه ها و انحرافات ایستاد و حتی تلنگری به دین مسیحیت و تحریف های ایجاد شده در مسیحیت زد و آن ها را نیز بیدار کرد.

وی به ورود دین در بخش های مختلف اشاره کرد و گفت: دین تنها بعد فردی و معنوی نیست و یک سبک زندگی است که تمامی ابعاد زندگی بشریت را شامل می شود در حالی که در دوران پهلوی دین دفن شده بود.

این مبلغ بین المللی ادامه داد: تحجر و اسلام سکولار دو توطئه ای بود که قبل از انقلاب پیاده شده بود اما امام خمینی( ره) اسلام ناب محمدی را مطرح و علوم را احیا کرد.

وی ادامه داد: در دین مسیحیت تنها چند مورد برای اداره امور بیان شده است در حالی که فقه اسلام به همه موارد اشاره کرده که از دستاوردهای انقلاب است.

اسعد بیان داشت: محور مقاومت امروز از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است به طوری حزب الله لبنان در طی 4 دهه اخیر چند هزار شهید تقدیم اسلام کرده است.

وی تقریب مذاهب را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: به برکت انقلاب اسلامی الفت و عشق بین مذاهب مختلف به وجود آمده و بغض ها به عشق تبدیل شده است.

اسعد تصریح کرد:سنی ها و شیعیان امروز در کنار هم می نشینند و نماز می خوانند که نشان دهنده عمق نفوذ انقلاب و اسلام واقعی در کشور است.

وی ابراز داشت: در بولیوی یک شیعه هم وجود ندارد و وهابی های سرسختی در این کشور شکل گرفته است ، شیخ این افراد معتدل بود و در دیداری که با وی داشتم واقعه عاشورا را برای وی تعریف کردم تنها مدت کوتاهی گذشت تا اشک از چشمان وی جاری شد.

مبلغ مشهور آرژانتینی افزود: یک هفته با خواست خودشان برای این افراد در خصوص عاشورا صحبت کردم و در نهایت نه تنها چندین نفر از این افراد شیعه شدند بلکه سایرین نیز از انحرافاتی که داشتند دست کشیده و معتدل تر شدند.

وی ادامه داد: تمامی این اقدامات در سایه ای انقلاب اسلامی ایران و نفوذ این انقلاب در دل مردم دنیا شکل گرفت.

 
دین     اسلام     شاه     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
حضرت موسی زاده
1397/11/19 - 02:35
به نظر من وخیلی ها دین دراین زمان دفن شده دران زمان اگر هیچی نبود مهر ومحبت نسبت بهم بود الان چیزی بنام گذشت وهمیاری در این مملکت به افسانه ها پیوسته

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.