30 مرداد 1398/ ۲۰ ذو الحجة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 63684
1397,پنجشنبه 18 بهمن16:08
اشتراک گذاری در:
عکس روز

پیاده روی ویژه جانبازان به مناسبت چهلمین سالگرد پبروزی انقلاب


همایش پیاده روی خانوادگی ویژه جانبازان نخاعی تهران" با همت دانشگاه افسری و تربیت پاسدار امام حسین (ع) و همکاری انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان در روز جمعه ۱۹ بهمن برگزار خواهد شد.

پیاده روی ویژه جانبازان به مناسبت چهلمین سالگرد پبروزی انقلاب

فاش نیوز- به مناسبت چهلمین سالگرد پبروزی انقلاب اسلامی، "و به منظور تجلیل از مقام شامخ جانبازان نخاعی، همایش پیاده روی خانوادگی ویژه جانبازان نخاعی تهران" با همت دانشگاه افسری و تربیت پاسدار امام حسین (ع) و همکاری انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان در روز جمعه 19 بهمن برگزار خواهد شد.

 طبق هماهنگی به عمل آمده و اطلاع رسانی صورت گرفته، پیش بینی می شود تعداد 80 تن از جانبازان نخاعی به همراه خانواده جمعا 300 نفر در این مراسم حضور یابند.

 مقرر است در داخل دانشگاه همایش پیاده روی ساعت 9/30 آغاز و پس از طی مسافتی در مکان صبحگاه دانشگاه بر سر مزار شهدای گمنام حضور یافته و ادای احترام گردد.

 پس از آن به مجموعه های ورزشی که برای برادران و خواهران پیش بینی شده هدایت و مسابقات دارت، تنیس روی میز،...... ویژه خانواده ها در دو گروه خواهران و برادران انجام خواهدشد. و در پایان با حضور سردار فضلی به نفرات برتر جوایز اهدا خواهد شد.

 با توجه به برنامه های پیش بینی شده از سوی دانشگاه، یک روز شاد و مفرح و به یادماندنی برای جانبازان و خانواده محترم آنان رقم خواهد خورد.


کد خبرنگار : 20


سالگرد     40     انقلاب     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.