شناسه خبر : 63705
شنبه 20 بهمن 1397 , 10:09
اشتراک گذاری در :
عکس روز

پخش مستند «ایستگاه چهلم» در روز شهادت حضرت زهرا (س)

مستند سینمایی «ایستگاه چهلم» شامل فعالیت های بچه های ایستگاه صلواتی گردان انصارالرسول، لشکر ۲۷ محمد رسول الله در کنار قطعه ۴۰ مزار شهدا در شبکه مستند به نمایش درآمد.

فاش نیوز- مستند سینمایی «ایستگاه چهلم» به کارگردانی مشترک امیرحسین اکاتی و محمدحسین آبایی و تهیه کنندگی سیداحمد میرمحمدی که در اردیبهشت ماه امسال، اکران شده بود، در شبکه مستند به نمایش درآمد.

 این مستند روایت کسانی ست که هنوز در حال و هوای خالص جبهه به سر می برند و آن رسم و مرام ها را فراموش نکرده اند، از فعالیت های بچه های ایستگاه صلواتی گردان انصارالرسول، لشکر 27 محمد رسول الله در کنار قطعه 40 مزار شهدای بهشت زهرای تهران هر پنج شنبه را به عشق خدمت به زائران شهدا در آن خاک آسمانی می گذرانند و بی ادعا در مسیر خدمتگزاری شهداگونه ای قدم برمی دارند. 

این مستند بسیار احساسی و معنوی و زیبا که به همت چند جوان ارزشی تهیه شده است، دیروز از شبکه مستند تلویزیون پخش شد و امروز ساعت 13/30 هم از شبکه مستند بازپخش خواهد شد.

 

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi