02 شهريور 1398/ ۲۳ ذو الحجة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 63763
1397,یکشنبه 21 بهمن16:02
اشتراک گذاری در:
عکس روز

همه فردا می‌آییم‌


همه فردا می‌آییم‌

در آستانه راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن و در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب مردم ایران اسلامی بار دیگر با حضور در این راهپیمایی باشکوه با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید پیمان می‌کنند.

با فرارسیدن 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، حضور یکپارچه مردم در این راهپیمایی عظیم نماد وحدت و همبستگی ملی در برابر زیاده‌خواهان است.

حال‌وهوای سراسر کشور بوی انقلاب دارد و بی‌شک حفظ و گرامی‌داشت خاطرات انقلاب و بازگوکردن آن برای نسل جوان، توقع مردم  و تمام کسانی است که در شکل‌گیری این انقلاب نقش داشتند و همواره خود را حامی انقلاب اسلامی می‌دانند و فردا با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن باری دیگر این حضور حماسی را به‌نمایش می‌گذارند.

همچنین به همین مناسبت کاربران فضای مجازی نیز دست به کار شده و با راه‌اندازی هشتگ‌های #ما_می‌آییم، #همه_می‌آییم و #22_ بهمن اعلام کردند که هم‌صدا با هموطنان خود در راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا می‌کنند و کنار هموطنان خود قرار می‌گیرند و نام زیبای "ایران" را سر می‌دهند و به همه نشان می‌دهند که این همبستگی با هیچ اتفاقی از بین نمی‌رود.

مردم با حضور پرشور و گسترده  در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر امید های واهی استکبار را به ناامیدی تبدیل کرده و با انسجام و همدلی خود بار دیگر مشت محکمی بر دهان دشمنان و یاوه‌گویان خواهند زد و به جهانیان نشان می‌دهند که ما تا آخرین نفس پای انقلاب‌ اسلامی و ولایت ایستاده‌ایم.


downloadReply
no
0
yes
0
جانباز
1397/11/21 - 21:57
شورای مرکزی ایثارگران:


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.