شناسه خبر : 63784
سه شنبه 23 بهمن 1397 , 10:52
اشتراک گذاری در :
عکس روز

بر دفتر خاطرات جانبازان نگاشته شد:

دل نوشته های مردم در راهپیمائی ۲۲ بهمن

مردم انقلابی و همیشه در صحنه تهران در راهپیمائی روز ۲۲ بهمن امسال و در هوای بارانی، هنگام عبور از مقابل محل استقرار جانبازان نخاعی و ۷۰ درصد، شور و شعف خود از مراسم سال جاری و جشن ۴۰ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی و احساس دین و مسؤولیت نسبت به رهبری معظم انقلاب، شهدا و جانبازان عزیز را در قالب دل نوشته های

فاش نیوز - مردم انقلابی و همیشه در صحنه تهران در راهپیمائی روز 22 بهمن امسال و در هوای بارانی، هنگام عبور از مقابل جایگاه محل استقرار جانبازان نخاعی و 70 درصد، شور و شعف خود از مراسم سال جاری و جشن 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی و احساس دین و مسؤولیت نسبت به رهبری معظم انقلاب، شهدا و جانبازان عزیز را در قالب دل نوشته های خود در دفتر یادداشت قرار داده شده در مقابل جایگاه استقرار جانبازان به رشته تحریر درآوردند. از بین این دست نوشته های ملت غیور و ایثارگر که تعداد آنها به 156 فقره می رسد، چند نمونه در دسته بندی های محتوایی تقدیم خوانندگان گرامی می شود:

الف) اظهار شعف از برگزاری راهپیمائی به مناسبت 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی:

حسین حیدری: به عشق اسلام و امام و مقام معظم رهبری آمده ام و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را تبریک می گویم و افتخار می کنم در این 40 سال در راهپیمائی 22 بهمن شرکت کرده ام.
- من بعد از 10 سال آمده ام. 40 سالگی انقلاب را جشن می گیریم و خوشحال هستیم.
- راهپیمائی امروز خیلی عالی بود و امیدوار کننده.
- خدا را شکر که زنده بودیم و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران عزیز و بزرگ را دیدیم. به امید برگزاری جشن 120 سالگی انقلاب.
- خدا را شکر که 40 سال از انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی می گذرد و دشمنان همچنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند.
- با سلام خدمت صاحب الزمان. خوشحالم که 40 سالگی انقلاب را می بینم. ملائکه آسمانی ما را همراهی کردند. الحمدلله رب العالمین. اللهم احفظ قائدنا الخامنئی

عرب زاده: دفعه اول است که آمده ام. خیلی احساس خوبی دارم. لبیک یا مهدی، مرگ بر آمریکا.
محمد رضا مردانیان: احساس غرور و سربلندی می کنم که یک ایرانی هستم و جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی را در 22 بهمن 97 جشن می گیریم.
کریمی: سلام و درود بر شهدای انقلاب اسلامی که با نثار عزیزترین سرمایه خود از آرمانهای انقلابی خویش دفاع کردند. خداوند را شاکریم که انقلاب اسلامی را برای ما رقم زد. ان شاءالله که پاسدار این خونها باشیم با آزادمردی و رادمردی.

ب) ابراز ارادت نسبت به امام زمان (ع) و مقام معظم رهبری و ایران اسلامی:

احسان نور محمدی: من یک انقلابی ام، عاشق رهبر ایران. من برای ایران جانم را فدا می کنم.
- یا صاحب الزمان آمده ایم تا به نائبت لبیک گوئیم. ما را دعا کنید تا آخر پای انقلاب و رهبرمان جان بر کف بایستیم. یا صاحب الزمان ادرکنا، زنده باد نائب برحق ایشان مقام معظم رهبری

محمد مهدی سیاهکلایی: من یک انقلابی ام. امام خامنه ای دوستت دارم.
- هوا خیلی سرده و بارانی. به عشق رهبرم و به عشق وطنم با ویلچر آمدم.
- سلام آقا و مولا(عج). می دانم که در این راهپیمائی شما همقدم ملت هستید. آمدم تا لحظه ای با امام زمانم همقدم باشم و می دانم که شما آمدید. بعد هم به عشق ولی فقیه که مانند زرهی همه مسلمانان جهان را حمایت می کند، به عشق شهدا و جانبازان که ایران و اسلام را سرفراز کردند، ما هم با همه توان می آئیم.

ج) موضع گیری در مقابل دشمنان:
- تا اسلام و انقلاب زنده است ما همچنان پایدار و مقاوم در برابر آمریکا ایستاده ایم و از هیچ قدرتی نمی ترسیم. خدا پشتیبان ماست.
- سلام بر شهیدان، درود بر مردم قهرمان ایران. مرگ برآمریکا، مرگ بر پمپئو، مرگ برترامپ، درود بر جانبازان
- جان بولتون بداند امروز منِ جوان ایرانی جشن چهل سالگی انقلاب را می گیرم و پای این انقلاب ایستاده ام.

طاهری: میلیون میلیون دفعه مرگ بر آمریکا.
- مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، گور بابای آمریکای لعنتی.
- در صورت تداوم مقاومت، ایران بر قله جهان خواهد ایستاد البته با نصرت و یاری خداوند متعال.

د) ابراز احساسات نسبت به جانبازان حاضر در راهپیمائی:
- ملت ایران به فدای خاک پای جانبازان ایران اسلامی و تمامی ممالک اسلامی.
- ما مدیون ایثار شما جانبازان دلاور و عزیز هستیم.
- ما مدیون شمائیم. ما را حلال کنید.

ریحانه آقاپور 11 ساله: من به شما جانبازان عزیز افتخار می کنم. سلامت باشید همیشه.
ستاری: برای خدا و آقا امام زمان آمدم. ای کاش توفیق خدمت به شما (جانبازان) را پیدا کنم چرا که این کار واقعاً توفیق می خواهد، همانطور که کار شما توفیق می خواست که به شما اهداء شده.

ه) تذکر و گلایه کریمانه مردم نسبت به دولتمردان کشور:

مهدی معصومی: با سلام و درود به ارواح پاک شهیدان و امام راحل (ره) که موجب گردیدند کشوری آزاد و آرام برای همه ایرانیان فراهم گردد. بسیار خوشحالم و بر خود و خانواده ام لازم می دانم تا جان داریم از این حماسه پر شور دفاع نمائیم و از مسوولین هم می خواهم راه امام را ادامه دهند. باید همه بدانیم اگر مشکلی هست از انتخاب ماست نه از انقلاب ما.
- ما وفادارِ به انقلاب و نظام هستیم. حالا نوبت دولتمردان است که مدیون این ملت نباشند.
- سفره ها خالی است اما نباید صحنه را خالی گذاشت. به عشق سید علی، جانم فدای رهبرم.

جعفری: گوشت ومرغ را ارزان کنید. وقتی گوشت و مرغ را گران می کنید آمریکا را خوشحال می کنید.
قربانی: ما وطن، دین، ملت و رهبر را دوست داریم ولی از عملکرد دولت دلخوریم.
- برای اسلام و امام زمان و رهبر عزیزم آمدیم و از مسوولین خیانتکارِ به نظام گله مندیم.


* کمیته فرهنگی انجمن جانبازان نخاعی

 

کد خبرنگار: 17
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
ما همیشه آمدیم بدون اینکه بگوییم هوا سرد است گرم است نگفتیم زن و بچه هایمان نان می خواهند نگفتیم شرکت در فلان فراخوان بار مالی به زندگیمان دارد بریم دنبال درآمد زندگیمان ولی شما چیکار کردید فقط وعده سرخرمن ، سر خرمن هم رسید اما دوباره از شما و وعدهایتان خبری نشد فقط می توانم بگویم افسوس
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi