شناسه خبر : 63850
شنبه 27 بهمن 1397 , 10:38
اشتراک گذاری در :
عکس روز

جانباز شیمیایی مازندرانی به شهدا پیوست

«نورالله فردوسی» آزاده و جانباز هشت سال دفاع مقدس دار فانی را وداع گفت و به یاران شهیدش پیوست.

فاش نیوز - «نورالله فردوسی» آزاده و جانباز هشت سال دفاع مقدس پس از تحمل سال‌ها جراحات جنگ تحمیلی در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری دار فانی را وداع گفت و به یاران شهیدش پیوست.

https://media.farsnews.com/Uploaded/Files/Images/1397/11/24/13971124000083_Test_NewPhotoFree.jpg

شهید فردوسی از رزمندگان گردان حمزه سیدالشهدا (ع) لشکر ویژه ۲۵ کربلا بود که سال‌ها به عنوان امام جماعت و عضو فعال کانون فرهنگی و هنری معراج جوجاده ارطه قائمشهر به فعالیت‌های دینی و مذهبی و فرهنگی پرداخت.

پیکر این جانباز و آزاده نستوه، پنجشنبه (25 بهمن‌ماه) از حسینیه عاشقان ثارالله (ع) قائمشهر تشییع و سپس به ارطه، منتقل و در امامزاده سید مهدی قادیکلا به خاک سپرده شد.

http://www.dana.ir/File/ImageThumb_0_608_458/1700317

گفتنی است این دلاورمرد سفر کرده، متولد سال 1345 در شهر ارطه بوده  که در  چهارم تیرماه 67 به اسارت دشمن درآمد و در سن 22 سالگی در سوم شهریور 69 سرافرازانه به میهن ایران اسلامی بازگشت.

فردوسی در دوران دفاع مقدس بارها به عنوان رزمنده و روحانی مبلغ در گردان‌های رزمی لشکر 25 کربلا حضور داشت و به درجه رفیع جانبازی نیز نائل شده بود.

مازندران در دوران دفاع مقدس و انقلاب، 10400 شهید تقدیم نظام کرده است.

 

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
روحش شاد .اندک اندک شیر مردان می روند .
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi