شناسه خبر : 63897
یکشنبه 28 بهمن 1397 , 11:39
اشتراک گذاری در :
عکس روز

طوق شکست برجام بر گردن اصلاح طلبان!

ناشناس- اکنون اصلاح طلبان ضمن اعترافات پیوسته، طوق شکست بزرگ برجام در مقابل استکبار را در گردن انداختند. بزرگترین شکست استراتژیک، فرار به جلو و تضاد در عملکرد اصلاح طلبان اینست که از طرفی می گویند نیروهای اصیل و انقلابی و وطن پرست نمی گذارند کار کنند اما از طرف دیگر مجلس و مجمع را تهدید می کنند که اگر کنوانسیون های استثماری را تایید نکنند، شکست دولت اصلاح طلبان به عهده دیگران است.

 این بدترین فرار از مسئولیت و شکست در طول 40 سال انقلاب اسلامی است که از سوی برنامه ریزان استکبار به وسیله اصلاح طلبان به مردم تحمیل شد. گرچه مردم به خوبی می دانند اصلاح طلبان سخنیتی با نظام اسلامی ندارند و در لفافه اسلام سر سپرده نظام لیبرالی استکبار غرب هستند.

 کسانی در جبهه جنگ اقتصادی با غرب قرار دارند که وامدار و بدهکار به غرب هستند بنابراین طی 6 سال گذشته هیچگونه حرکت انقلابی و اسلامی در عملکردشان دیده نشده و به طور آشکار با نیروهای انقلابی و متعهد به ولایت در تضاد هستند.

 ظهور اینگونه سرسپرده های بی اختیار از سیاست های غلطی شروع شد که خواستند رای عده ای به آرای مردم اضافه شود اما شاهد بودیم بسیاری از رای دهندگان با توجه به شواهد و قرائن موجود قبل از انتخابات از حضور در انتخابات خودداری کردند زیرا می دانستند تخلفات گسترده واقع خواهد شد که شورای محترم نگهبان نیز تخلف گسترده فرمانداران و بخشداران را تایید کرد اما هرگز پیگیری نشد.

 بنابراین حضور اصلاح طلبان و تبدیل نظام اسلامی به نظام لیبرالی باعث انحراف آرمان های اسلامی شده و اولین ضربه را به نیروهای آرمانی و انقلابی وارد کرده است البته بزرگان انقلاب اسلامی هرگز قادر نیستند در مقابل استثمارگران و مستکبران کوتاه بیایند لذا اینگونه خضوع و خشوع در مقابل استکبار فقط از شخصیت اصلاح طلبان بروز می کند.
 
 علی ایحال با توجه به شکست قطعی برجام و ناکارآمدی نظام لیبرالی غربی یا سرمایه داری به ویژه در اقتصاد ایران اسلامی لازم ست به این خیمه شب بازی در مقابل استکبار غرب خاتمه داده شود و بیشتر از این مردم را در فشارهای کاذب معیشتی و اقدامات خفت باری که به حساب مردم انقلابی و نظام اسلامی گذاشته شده قرار ندهند که عواقب وخیم این حرکت اشتباه را در شعارهای قهرآمیز  22 بهمن ملاحظه کردیم که اینها نقطه شروع جدایی مردم از دولت لیبرال و سرمایه داران غربی است.

آنچه در ورشو بطور آشکار و علنی دیده شد اینجا در ایران و داخل حکومت اسلامی از اصلاح طلبان بطور نیمه آشکار و نیمه علنی مشاهده میشود. اصلاح طلبان ثابت کردند نمایندگانی از طرف مخالفان با انقلاب اسلامی هستند.

اول این نکته را روشن کنیم که مراد از اسلام در انقلاب اسلامی کدام اسلام است؟ اسلام امریکایی که اصلاح طلبان بخورد مردم میدهند و در آن اسلام هرگونه حرام و منکر را میتوانند پنهانی مرتکب شوند یا منظور اسلام اصیل شیعه است که یازده امام معصوم و تمام خانواده آنان در مقابل استکبار زمان خود تا پای جان ایستادند اما هرگز در مقابله با دشمنان اسلام کوتاه نیامدند بلکه با تمام نیرو و توان مبارزه کردند.

چطور باور کنیم اصلاح طلبان با ترسی که از تهدیدهای استکبار دارند جزو مسلمانان شیعه و پیرو ائمه معصومین (ع) باشند؟ هرگز مذهب مقدس تشیع اینطور ترسوها و بزدلان را تایید نکرده و نخواهد کرد.

مردم در 22 بهمن گفتند که اصلاح طلبان لیبرال را نمایندگان شایسته ای از طرف مردم شهید پرور برای مبارزه در مقابل استکبار غرب قبول ندارند و میبایست هرچه سریعتر نیروهای انقلابی و متعهد به نظام اسلامی _ شیعی همچون شهید حججی ها سنگرهای مبارزه با استکبار را تحویل بگیرند لذا راه خلاصی از دشمنان غربی فقط مبارزه صحیح و اصولی موجب شکست استکبار و برداشتن فشارهای دشمنان از معیشت مردم در داخل و خارج خواهد شد.

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi