شناسه خبر : 64057
یکشنبه 05 اسفند 1397 , 09:39
اشتراک گذاری در :
عکس روز

گروهک منافقین نشریه اشپیگل آلمان را به ترور تهدید کرد

شورای به اصلاح ملی مقاومت وابسته به گروهک منافقین، نشریه آلمانی اشپیگل را به ترور تهدید کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا به نقل از بنیاد هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)، هفته گذشته نشریه آلمانی اشپیگل در گزارشی به کمپ استقرار گروهک منافقین در آلبانی پرداخت و به شرایط زندگی و فعالیت‌های روزانۀ اعضای این گروهک اشاره کرد. از جمله فعالیت‌های روزانه‌ای که این نشریه به آن پرداخته بود، تمرین بریدن گلو با چاقو، شکستن دست، درآوردن چشم از حدقه و پاره کردن دهان بود. انتشار این گزارش در رسانه‌های داخلی و بین‌المللی بازتاب فراوانی داشت و بسیاری از مسئولین و تحلیل‌گران به این گزارش واکنش نشان دادند.

چند روز پس از انتشار این گزارش، شورای به اصطلاح ملی مقاومت وابسته به گروهک تروریستی منافقین در بیانیه‌ای به این گزارش واکنش نشان داد و در بند 7 آن با تهدید این نشریه معروف آلمانی، آنها را به برخوردهایی همچون برخوردهایی که در دهۀ 60 در ایران با مخالفینشان انجام می‌داد، تهدید کرد!

این گروهک تروریستی به دلیل ماهیت فرقه‌گونه و تمامیت‌خواهش هیچ گونه مخالفتی را برنمی‌تابد. تا جایی که در طول حیات ننگین خود حتی به برخی مخالفت‌های درونی نیز رحم نکرده و بسیاری از اعضای خود را نیز حذف کرده است.

منبع: ت
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi