شناسه خبر : 64167
چهارشنبه 08 اسفند 1397 , 12:00
اشتراک گذاری در :
عکس روز

شکوه یک رزمنده سپاه از کمیسیون پزشکی بنیاد زنجان!

من که تا دهم خوانده بودم اینقدر مشکل اعصاب داشتم نتوانستم ادامه بدهم. ریه من ۷۰ درصد از بین رفته و بیماری تیروئید و اورولوژی دارم.

عرفان آقامحمدی - جناب سردار شریفی! بنده ۱۳ماه در ماووت کردستان درخط و چند ماهش درمنطقه کوشک ودر آخر هم در عملیات مرصاد بودم. سرتو درد نیارم. در این مدت به خدا شاید ۵۰ بار زیر آوار خمپاره و بمب باران و شیمیایی گاز خردل هم خوردم و تنها درمان موج انفجار در بهداری گردانم یک آمپول چندتا قرص درمان می کردم.

  وقتی آتش بس شد آمدم به خاطر عصبانیت واسترس شدید، چند سال قرص اعصاب مصرف می کردم. آن موقع هم دفترچه نداشتیم. تا سال۷۰ بعد دارو قطع کردم. دوباره سال۷۷ وضعیت به هم خورد. دوباره شروع کردم تااینکه در سال ۸۲، در بقیه الله بخش اعصاب بستری شدم و حالم بدتر شد.

  یک سال نتوانستم سپاه برم. یا بستری بودم یا استراحت و فرستادن کمیسیون عالی که با بند ج ماده ۱۲۱ طبقه ۵ دائم شدم و همه دوستام که با هم استخدام بودیم اکثرا" به جبهه نرفتن و درسشان را ادامه دادن. بعضی ها ابتدایی بودن دیپلم گرفتن.

  من که تا دهم خونده بودم اینقدر مشکل اعصاب داشتم نتوانستم ادامه بدهم. در سال ۸۳ با درجه ۱۰ جایگاه ۱۳ ازکارافتاده و بیمار شدم و ریه هم سرفه خونی داشت. ۷ سال دراین شهرستان های استان زنجان دنبال آزمایش ریه بودم جواب نداشتن. تاکه به بقیه الله رفتم. اسپرومتری وسیتی اسکن کردن ودارو و درمان دادن و ریه را برونسوسکوپی کردن.

 مدتی هم برای درمان شیمیایی به آنجا می رفتم. از آنجایی که بیماری های گوناگون می گرفتم، دیگر توان رفتن به تهران را نداشتم. از آن به بعد در زنجان پیش چندتا فوق تخصص ریه که داره میرم ولی الان ریه من ۷۰ درصد ازبین رفته و بیماری تیروئید و ارولوژی دارم.

  منظور من از این همه حرف، ماهی ۱/۵" میلیون دریافتی دارم. حداقل نصف حقوقم به درمان می رود. یعنی ۱۸ سال از جیبم و از زن و بچه بریدم. درمانم را ادمه دادم. مطلب قابل توجه اینکه چندین نامه گواهی مجروحیت از ناحیه گرفتم. آن هم دوتا فرمانده گردان وچند همسنگر گواهی شهادت مجروحیت اعصاب و شیمیایی دادن. چون خودم در جبهه فرمانده دسته بودم.

 ولیکن این گواهی را به ایثارگران استان زنجان می دادم. ایشان هم فرزند شهید هستن ولی به نامه من توجه نمی کرد و یک نامه الکی به بهداری سپاه زنجان می نوشت و الان ۱۸ سال منتظر جانبازی کمیسیون بدوی هستم. بلکه پول دارو رایگان بشه که اینقدر ماشالله گنده هستن. 

  حتی بنیاد خواست درصد شیمیایی بزنه پزشک بهداری سپاه زنگ زده بود و گفته بود تا من درصد نزم شما حق ندارید درصد بزنید. در این مدت گاه گاهی کانون سپاه کمک کرده. خواهشمند است این مطالب را با مسئولین مربوطه درمیان بگذاری.د یک جوری با وجدان عمل کنیم. به خدا ظلم خدایارتان باشد. من منتظر کمک شما هم بهداری سپاه زنجان و هم بنیاد زنجان دارم.

اینجا کسی دادرس نیست.

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام من هم زنجاني هستم .و پدرم جانباز شيميايي اعصاب و روانه و 6ماهي ميشه ك پيگيريم ولي هي فردا فردا ميكنن كمسيون نمياد ،حال باباي من خوب نيس هر روز بد تر و بدتر ميشه ،ازتون خواهش ميكنم رسيدگي كنين ،
سلام ریاست محترم بنیاد بنده ۳بارگواهی مجروهیت ازسپاه به بنیاد شهید درتاریخ های دیل بردم سال ۸۳ ودرسال۹۲ ودرسال ۹۷ بامدارک کامل هم اعصاب روان هم شیمیای درحالی که کمسون عالی م هم صعب الاج اعصاب زده تمام مدارک وبستریها چه دراعصاب چه درریه بهانش اینکه صورت بالینی ندترم درمحل کار دچار انواع بیماریها شدم از سال۸۰ مدام تحت درمانم باند بازی وپارتی بازی به همه جا کشیدشده هیچ کس جواب گو نیست یکی اران مدیران بالا احساس مسولیت کنه پیگیر اینگونه مسال باشه هرچند که این اقایان برای هردرخواستی جواب دارند هرکس از عهد شنمیاید حقاش به راحتی بگیره
با عرض سلام بنده جانباز چهل درصد حالت اشتغال بنیاد شهید میباشم و با توجه به اینکه مشمول قانون جامع مدیریت خدمات کشوری شامل ما میشود ولی فیش حقوق ما با کارمندان تفاوت بسیاری دارد به گونه ای که به انها فوق العده سختی کار و بدی اب و هوا ومناطق کمتر توسعه یافته و بسیاری پارامتر دیگر به انها تعلق میگیرد ولی به ما که حالت اشتغال میگویند و کارمند تلقیمان میکندد هیچ کدام از ان پارامترها تعلق نمیگیرد خواهشمندم پاسخ دهید چون بنیاد از جواب این سوالها تفره میرود با تشکر
سلام. شما هم دستاتون با مخالفین جانبازان توی یه کاسه است .چرا ... چون کمتر از گرفتاری این عزیزان مینویسی. . الان حدود 7 ماه است به جانبازان هزینه پرداختی درمان از باب بیمه تکمیلی پرداخت نمیشه ... جالب است هیچ کس پاسخ نمیده .بنیاد و بیمه دی فقط میگن نبود اعتبار . چرا چی شده چرا کسی فکر این بچه ها نیست ...چی شدخ
زمانی جنگ تمام شد ورزمندگان ایران اسلامی پیروز شدند و دماغ ابر قدرت های شرق و غرب و عربها را وهمه دشمنان ایران اسلامی را بخاک مال یده شدند صدام دیوانه بتمام پرسنل کادر ارش یک ماشین لوکس دادند و حتی بسربازان هم یک خودرو اما ایران اسلامی حقو حوقوق ایثارگران را با بدبختی داده نمیشود ودرصدهای بدون قانون چه کسی انرا درست کردند و ارزش جانبازان را فقط درصد است بجای خودرو لوکس صدام
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi