شناسه خبر : 64255
شنبه 11 اسفند 1397 , 15:38
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تمدید مهلت ثبت نام در بخش «کتابخانه ویدیویی» جشنواره جهانی فیلم فجر

فاش نیوز - فیلمسازان می‌توانند حداکثر تا جمعه ۱۷ اسفندماه برای ثبت نام در بخش «کتابخانه ویدیویی» سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر اقدام کنند.

به گزارش فاش نیوز، مصطفی احمدی مسئول ارتباطات الکترونیک سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر اعلام کرد مهلت ثبت نام در بخش «کتابخانه ویدیویی» جشنواره تا جمعه ۱۷ اسفند ماه تمدید شد. پیش از این، آخرین مهلت ثبت نام ۱۰ اسفند ماه اعلام شده بود.
وی دلیل این تصمیم را استقبال فیملسازان برای حضور در این بخش و همچنین درخواست برای تکمیل اطلاعات فیلم ها عنوان کرد.
جشنواره جهانی فیلم فجر در سال‌های گذشته بخشی را با نام «کتابخانه ویدیویی» راه اندازی کرد تا از این طریق اطلاعات فیلم‌ها در اختیار مهمانان خاص از جمله پخش‌کنندگان بین‌المللی، خریداران، مدیران جشنواره‌ها و مهمانان بازار فیلم قرار گیرد.
موفقیت این بخش در دوره‌های قبل سبب شد «کتابخانه ویدیویی» برای دوره سی و هفتم تکمیل و گسترش یابد و در این دوره مجموعه تولیدات سینمای کوتاه، تجربی، انیمیشن، مستند و بلند بین سال‌های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۷ در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.
بر این اساس، علاقه‌مندان برای ثبت فیلم باید به بخش «کتابخانه ویدیویی» در وب‌سایت جشنواره به آدرسwww.Fajriff.com مراجعه کنند.
جشنواره جهانی فیلم فجر پس از دیده شدن اثر هر فیلمساز توسط هر شخص، امکان ایجاد تماس با کارگردان را برای بیننده فیلم مهیا خواهد کرد و در عین حال در همان روز اطلاعات تماشاگر فیلم را به کارگردان ارایه خواهد کرد تا در صورت تمایل وی امکان تماس و تبادل نظر را داشته باشد.
آدرس سایت رسمی جشنواره Fajriff.com و پست الکترونیکی جشنواره info@Fajriff.com است.
سی و هفتمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر از ۱۸ تا ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۲۹ فروردین تا ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود.

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi