شناسه خبر : 64431
شنبه 18 اسفند 1397 , 10:33
اشتراک گذاری در :
عکس روز

میخوام پرورش ماهی بزنم

فرزند جانباز 30 درصد- بنده فرزند جانباز 30 درصد با مدرک فوق لیسانس عمران (ژئوتکنیک ) بیکار هستم. سوالی داشتم لطفا در صورت  امکان راهنماییم کنید.

بنده با توجه به آشنایی نسبی نسبت به احداث پرورش ماهی قزل آلا (جزئیات نحوه پرورش و نحوه فروش ) در فکر تاسیس پرورش ماهی هستم.

سوالی که از شما دارم اینه :
1- آیا با جانبازی پدرم میتوانم مجوز حفر چاه دریافت کنم؟
2- پوشش وام اشتغال در این مورد تا چه میزان میباشد؟ آیا محدودیتی دارد؟
لطفا راهنماییم کنید.
ممنون

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
سلام ، در صورت مالکیت زمین میتوان از وام خوداشتغالی استفاده شود اما جانبازی پدر گرامی نمیتواند مجوز حفر چاه نیمه عمیق و عمیق شود. ضمنا استفاده از کارشناس رشته شیلات توصیه میشود.
افسوس بیکاری کارشناس ارشد در رشته عمران برای کشوری که تشنه عمران است قلب هر وطن پرستی را به درد می آورد. یقین داریم چنانچه دولت از نیرو و تخصص جوانان استفاده کند هرگز گرفتار چنین رکودی نبودیم. بودجه های عمرانی کشور طی چند سال گذشته بشدت کاهش یافته و کمتر از 10 درصد نسبت به بودجه جاری رسیده که بدترین وضعیت و آمار برای هر دولتی است. در حالیکه نمایندگان مجلس و دولت به خودشان نمره 20 دادند اما در واقعیت نمره صفر هم زیاد است زیرا عملکردها کاملا منفی و در راستای تخریب و تورم و رکود و نابودی کارخانجات و تولید و غیره بوده است.
ایکاش ضعف و ناتوانی شخصی مسئولان به حساب مردم و اسلام نوشته نشود زیرا دشمنان نظام اسلامی و رقابت جهانی از اینگونه ضعف و ناکارآمدی اشخاص بر علیه اسلام و اعتقادات دینی بهره برداری کرده است.
سلام من چندسال پیش پیگیری کردم متاسفانه همکاری نکردن
ولی بدنیست مسیر من بری
۱ - مستقیم از وزارت جهادکشاورزی موافقت نامه بگیر برای اداره کل شیلات کشور تا استان محل سکونت مخالفت نکنه
۲ - موافقت نامه مستقیم وزارت نیرو بگیر اولین بهانه کمبود آب تا مجوز ندن
۳ - برو سمت شهرک های پرورش ماهی اینجوری اجاره به شرط تملیک میدن نیاز به خرید زمین نیست
۴ - همه این ها انجام دادی باید شرکت تعاونی ۷ نفره بزنی که یک نفر اعضا حتما باید کارشناس شیلات باشه
حالا اگر با این شرایط می تونی بسمه الله برات آرزو موفقیت میکنم
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi