27 مرداد 1398/ ۱۷ ذو الحجة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 64443
1397,شنبه 18 اسفند12:50
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تفاوت آمریکای اوباما و آمریکای ترامپ؟


تفاوت آمریکای اوباما و آمریکای ترامپ؟

محمدرضا سابقی - یه مساله ای که شدیدا تو ذوق میزنه اینه که یه عده میخوان و دارن به صورت زیرکانه و عامدانه اشکالات برجام و ضعف های دیپلمات های ما رو گردن ترامپ می اندازند و حتی بالاتر از اون تلاش می کنند علت دشمنی ما با آمریکا رو خلاصه در شخص دیوانه ای به نام ترامپ کنند!

یعنی میخوان ذهنیت مردمو ببرن اونجا که فکر کنن دشمن و طرفشون فقط یه آدم  #بد به نام ترامپ هست و نه ذات جنایتکار و شیطانی آمریکا و علت اینکه برجام نتیجه نگرفته این فرد است! و نه حتی ضعف دیپلمات ها و ذات پلید امریکا! حتی دیده شد  فقط علیه این آدم شعار میدن و اگه دقت کرده باشین فقط علیه ترامپ مطلب مینویسن و شخصیت ترامپ رو بیش از ذات متخاصم امریکا برجسته میکنند همین هایی که تا دیروز به امریکا کمتر از گل نمیگفتن به طرز عجیبی دارن ترامپ رو می کوبند!

به نظرم یه عده دانسته یا نادانسته دارند طوری عمل میکنند خیلی نرم علت این دشمنی فراموش بشه و  فراموش بشه که همه دشمنی ما با امریکا سر ذات و ماهیت امریکاست،امریکا به دلیل ماهیت پلیدش به انواع و طرق مختلف چه در زمان اوباما چه در زمان بوش چه ریگان چه کلینتون با ما دشمنی کرده ما رو #تحریم کرده، #دانشمندان ما رو #ترور کرده،حامی اصلی #جنگ_هشت_ساله علیه ما بوده #تروریست های رو علیه ما تقویت کرده، از براندازان #حکومت ما حمایت کرده،کودتای بیست و هشت مرداد رو ساماندهی کرده ،هواپیماتو ساقط کرده اموال ما رو بلوکه کرده و به #تاسیسات_امنیتی و حساس ما توسط #ویروس های کامپیوتری حمله کرده و ما رو مورد #تحریم_اقتصادی قرار داده که خودش اعلان جنگ هست ولی اینها میخوان کاری کنن این مسائل فراموش بشه
و همه فکر کنن بزرگترین جنایت تاریخ علیه ما توسط ترامپ داره انجام میشه

به نظرم این مسائل توسط حامیان داخلی کدخدا القا میشه که تو این چند سال اخیر با همکاری دموکراتهای مکار ،بزک کن چهره جنایتکار آمریکا بودن و حالا که دستشون از دموکراتها کوتاه شده با این حقه و هیولا سازی از ترامپ برای بزک ذات آمریکا دارن خودشون رو به آب و تاب میندازن تا اگه روزی که باز #دموکرات مکاری جای ترامپ رو بگیره و نوروز با لهجه بگه ایرانیا عید شما مبارک ! دلشون غنج بره و با خوشحالی بگن مشکل ما با آمریکا دیگه تمام شد چون مشکل ترامپ بود و حالا وقت #صلح و آشتیه!
و جالب اینکه صدا و سیما هم داره در این پازل بازی میکنه!

یکی باید تو گوش اینا بکنه که آمریکا همان آمریکاست و عوض نشده ‏آمریکا دشمن است؛با همه ویژگی‌های تخاصم و ‌دشمنی. آمریکای ترامپ ،آمریکای کلینتون، آمریکای بوش، آمریکای کارتر،آمریکای اوباما در اصل و ‌سطح دشمنی یکی هستند و تفاوتشان در مدل دشمنی است...


کد خبرنگار : 23


دشمنی     اوباما     ترامپ     فاش نیوز                            
Reply
no
5
yes
75
جانباز۷۰%
1397/12/19 - 04:36
دشمنی آمریکا و اروپا با ملل آزادیخواه در هر لباس و رنگی از زمان کشتن سرخ پوستان بیگناه تا به امروز ادامه داشته و افزونتر هم شده است.

Reply
no
3
yes
24
فاش نیوز
1397/12/21 - 11:11
سلام
جناب حسن خان
با توجه به اینکه شما نظرات خود را بدون رعایت چهارچوب های ادبی و اخلاقی و اصولی نمی گذارید، امکان انتشار آنها وجود ندارد!
لطفا در نوشتن کامنت ها ادب و نزاکت و عفت را رعایت کنید وگرنه به گونه دیگری با شما برخورد شده و مجبور به اطلاع به مقامات انتظامی خواهیم شد
با تشکر

Reply
no
1
yes
39
جانباز ۷۰%
1397/12/24 - 04:46
مهم:
برجام و قهرمانی پلاستیکی؛ عقب نگهداشتن ایران به نفع #عربستان :


Reply
no
1
yes
46
فرزند رزمنده دفاع مقدس هشت ساله
1397/12/29 - 22:24
درود بر شما استاد اندیشمند

وتشکر ازسایت ارزشمند فاش نیوز

سا نو و عید ۱۳۹۸ بر شما و همه ایثارگران دلاور مبارک باد.

از زحمت کشان و تمامی نویسندگان فاش نیوز سپاسگزاریم.

سلام خداوند بر شهیدان

درود بر ایثارگران..


ان شاالله مسئولان کشور از خواب غفلتهای فراوانشان بیدار شوند..

........
تا مردم نگویند: سال به سال .. دریغ از پارسال

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.