02 خرداد 1398/ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 64473
1397,دوشنبه 20 اسفند10:20
اشتراک گذاری در:
عکس روز

استقبال انجمن های شاهد و ایثارگر از رئیس جدید دستگاه قضائی


شورای مرکزی انجمن های شاهد و ایثارگر کشور، انتصاب حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی به ریاست قوه قضاییه را به امت شهید پرور و عدالتخواه ایران اسلامی تبریک گفت و از آن استقبال کرد...

استقبال انجمن های شاهد و ایثارگر از رئیس جدید دستگاه قضائی

فاش نیوز -  شورای مرکزی انجمن های شاهد و ایثارگر کشور، انتصاب حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی به ریاست قوه قضاییه را به امت شهید پرور و عدالتخواه ایران اسلامی تبریک گفت و از آن استقبال کرد.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی انجمن های شاهد و ایثارگر کشور، این شورا با استقبال از انتصاب حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی از جانب مقام معظم رهبری به ریاست قوه قضاییه، آن را به امت شهید پرور و عدالتخواه ایران اسلامی تبریک گفته است.

این شورا همچنین اظهار امیدواری کرده است که این انتصاب زمینه اجرای عدالت را هموار، مفسدان را فارغ از وابستگی آنان در هر مقام، مجازات و اعتماد عمومی را به جامعه اعاده کند.

گفتنی است شورای مرکزی انجمن های شاهد و ایثارگر، متشکل از تشکل های ایثارگری مردم نهاد دارای مجوز کشوری می باشد.


کد خبرنگار : 23


ط     ط     ط                                
Reply
no
0
yes
5
1397/12/20 - 15:35
پرونده اختلاس بنیاد کی دادگاه میره

Reply
no
0
yes
0
محمد
1397/12/20 - 16:21
آقای رئیسی دیوان عدالت اداری حق مسلم فرزندان جانبازان را که عبارتست از "ماموریت آموزشی" را ابطال و همه را سرگردان کرده است. لطفا دستور دهید آن مصوبه را اصلاح و حقوق فرزندان جانبازان را اعاده نمایند.

Reply
no
0
yes
4
جانبازوبرادرشهید
1397/12/20 - 23:13
سلام.ضمن انتخاب بجای جناب ریسی به عنوان ریاست محترم قوه مقننه.به شمامقام محترم و جامعه هدف وتمام ملت قهرمان ایران. تبریک گفته.خواسته همه ماهاازریاست محترم قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران عدالت واجرای بی چون وچراقانون وبرخوردجدی بادزدان بیت المال وتمامی دلالان اقتصادی واختلاس ورشوه میباشد.جناب ریسی عده ای افرادنفوذی وصاحب قدرت درمدت کوتاهی اکثرمردم مارانسبت به نظام وانقلاب وحتی اسلام بدبین کردندوعاجزانه ازشمامقام محترم میخواهیم که بابرخوردجدی وقانونی این بدبینی هاوذهنیت هاراپاک کرده. ومجرمان رابه اشدمجازات برسانیدتاجامعه مجددابه آرامش وایمان واعتقادخودهمانندقبل برگردد .انشاءالله.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.