شناسه خبر : 64505
یکشنبه 19 اسفند 1397 , 13:42
اشتراک گذاری در :
عکس روز

عدم مجازات مسئولین منحرف، صدمه ای بزرگ!

ناشناس- نظام جمهوری اسلامی ایران براساس قرآن کریم و سنت ائمه معصوم (ع) پایه گذاری شده و قانون اساسی نیز بر همین اصول استوار شد بنابراین نظام جمهوری اسلامی ایران کاملترین حکومت جهان میباشد زیرا همچون حکومت پیامبران اولعزم صددرصد الهی میباشد.
متاسفانه عده ای از مسئولان در چنین نظامی به اصول جمهوری اسلامی اعتقادی ندارند و براساس تفکر ناقص خودشان عمل میکنند که باعث بروز اشکالاتی در کشور گردیده است علی ایحال مردم در داخل کشور از منشا اشکالات اطلاع دارند اما مردم در خارج از کشور اشکالات کشور را از ناکارآمدی اصول نظام اسلامی میدانند که در اینصورت میتوان بازتاب عملکرد اینگونه مسئولان منحرف را ارزیابی کرد که صدمات بسیار زیادی به کشور و مردم و اعتقادات مردم خارج از کشور نسبت به قرآن کریم وارد کرده است.

در تمام کشورهای جهان ساز و کار لازم برای مجازات مسئولان منحرف و فاسد در هر پست و قدرتی وجود دارد اما در کاملترین حکومت جهان که دارای بزرگترین رهبر جهان و عاشقترین ملت و شجاعترین نیروهای نظامی و دفاعی متاسفانه ملاحظات سیاسی و مصونیت قضایی و فامیل بازی مانع از مجازات مسئولین منحرف و ارزیابی کامل صدمات وارده در اثر انحرافات عده ای از مسئولان  است.

تمرکز بر مشکلات کشور که از سوی عده ای مسئولان منحرف کاملا" آگاهانه و تعمدی به حکومت اسلامی تحمیل می شود تنها راه اثبات حقانیت حکومت مردمسالار دینی در داخل و خارج میباشد. این مقدار توضیح به کمتر از 5 دقیقه زمان نیاز دارد اما طی چهل سال همواره چوبی لای چرخ نظام اسلامی بوده و مانع از بهره وری واقعی از کارکرد قانون اساسی جمهوری اسلامی گردیده است.

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
هنگام تبلیغ انتخابات د ور دوم بحث روی گزارش 100روزه بود حال صحت اینگه روحانی قول داده بود یانه ,علنا ,گفت این مملکت 40سال دیگه هم درست نمیشه.
به نظر من راست میگه چون دلار 3/200تحویل گرفت والان که 13000هزار هستش تا انتخابات بعدبی امکان کاهش نیست .چون تجربه ثابت کرده در کشور ما اجناس با سرعت تند بالا میره یا می برند ,ولی در کاهش با شیب کند پایین میاد یا اصلا پایین نمیاد .ولی به نظر من راهکار این نیست ازمون خطا بس است .
البته الا ن شرایط اقتصادی و ارزاق ومعیشت ....طوری شده که هر کسی می تواند انتقاد کند .ولی همه فرهیختگان ودلسوزان نظام که کنارند حتی جناح مخالف ایده بدهند تا این مشلات که که عموم مردم در گیر انند حل بشه

با استفاذه از مشاوران عالی بین المللی وتجارب مثبت کشورهای دیگر به جنگ اقتصادی باید رفت (ودشمن داخلی ومحتکرین وسودجویان وتاجران بزرگ ارز 4200 می گیره سود هنگفتی جیب میزنه وحساب هم پس نمیده وچیزی عاید مردم هم نمی کنه ,یا برگردیم به دوران جنگ اجناس حد اقل نیمی از مردم سهمیه ای بشه .)وحتی در سازمان نظارت و تنظیم بازار متخلفین شناسایی وبه مردم معرفی شوند .یک خانه را ممکن است یک ماهه خراب کرد ولی ساختنش لااقل 2 سال زمان میبرد حال مملکت حسابش جداست .
سلام ، وضعیت مشکلات کشور مثل کلمه (چیز) است همه میدانیم مشکل چیست و از کجا بوجود آمده اما هیچکس حاضر نیست کاری برای رفع مشکلات کشور انجام دهد.
آمار اختلاسها سر به فلک کشیده در حالیکه مردم برای نان شب با مشکل مواجه هستند. تمام امکانات قضایی کشور در اختیار مسئولانی قرار دارد که کم و بیش در اختلاسها دست دارند اما عده ای از سرمایه داران بازاری اعدام میشوند.
عده زیادی از مسئولان دارای گرین کارت هستند یعنی تبعه کشور دومی هستند که امکان محاکمه آنها در داخل کشور وجود ندارد در حالیکه جرایمی که در داخل کشور جزو جرایم محسوب میشوند در قوانین کشورهای دوم جرم نیستند بلکه جزو حقوق بشر محسوب شده و تشویق میشوند.
ثروت و گرین کارت برای مردم عادی هیچ اشکالی ندارد اما ثروت و گرین کارت برای مسئولان ارشد نظام جمهوری اسلامی بعنوان خیانت به ملت و اسلام محسوب میشود. آری برادر مسئله اینست که هرگونه حکم اسلامی حرام برای مردم عادی مجازاتهای سخت دارد اما برای مسئولان هیچگونه جرم و انحراف از دین و مذهب محسوب نمیشود لذا مصونیت قضایی در تمام جرایم و تخلفات قانونی و دینی بزرگترین مشکل در نظام جمهوری اسلامی شکل گرفته که یگانه حکومت اسلامی بعنوان الگوی جهان اسلام مطرح میباشد.
گرین کارت و ثروت یعنی هر کاری خواستی بکن و هیچ قدرتی نمیتواند بازخواست کند.
چنین وضعیتی باعث فروپاشی هر نوع حکومتی خواهد شد در این صورت نیز مسئولان گرین کارتی که بخوبی ماموریت فروپاشی حکومت را انجام دادند به کشورهای تابعیت دوم می گریزند و بوسیله ثروت اندوخته زندگی جدیدی با حمایت کامل کشور ثانی تشکیل میدهند. برای نمونه میتوان شاه مخلوع و خانواده و بنی صدر و صدها مورد را نامبرد.
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi