02 خرداد 1398/ ۱۹ رمضان ۱۴۴۰
شناسه خبر : 64549
1397,سه شنبه 21 اسفند11:19
اشتراک گذاری در:
عکس روز

متن اظهارات فرمانده کل قوا در مراسم اعطای نشان ذوالفقارالحمدلله خدای متعال به این برادر بسیار عزیزمان -آقای سلیمانی- هم توفیق داده. ایشان بارها، بارها، بارها جان خودشان را در معرض تهاجم دشمن قرار داده‌اند، در راه خدا، برای خدا و مخلصاً لِلّه؛ و مجاهدت کرده‌اند. ان‌شاءالله خدای متعال به ایشان اجر بدهد و تفضّل کند و زندگی ایشان را با سعادت، و عاقبت ایشان را با شهادت قرار بدهد، البتّه نه حالا.
آروزی شهادت رهبری برای سردار سلیمانی/ جمهوری اسلامی سالهای سال با ایشان کار دارد +تصاویر

متن اظهارات فرمانده کل قوا در مراسم اعطای نشان ذوالفقار به سردار سلیمانی به شرح ذیل است:

مجاهدت های در راه خدا با این چیزها قابل مقابله و قابل جبران نیست. خدای متعال می فرماید: «إِنَّ اللهَ اشْتَرَىٰ مِنَ الْمُؤْمِنِینَ أَنفُسَهُمْ وَ أَمْوَالَهُم بِأَنَّ لَهُمُ الْجَنَّةَ یُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِ اللهِ فَیَقْتُلُونَ وَ یُقْتَلُونَ» آنچه در برابر مجاهدت در راه خدا وجود دارد و خدای متعال در مقابل تقدیم کردن و روی دست گرفتن جان و مال در راه خدا قرار داده، بهشت است، رضای خدا است. آن چیزهایی که در دست و بال ما است - چه تشکّر زبانی‌مان، چه تشکّر عملی‌مان، چه نشانمان، چه درجه‌ای که می دهیم - چیزهایی است که بر حسب محاسبات مادّیِ دنیایی قابل ذکر است امّا بر حسب محاسبات معنوی و الهی قابل ذکر نیست. الحمدلله همه‌ی شماها این مجاهدت ها را کردید، تلاش کردید. الحمدلله خدای متعال به این برادر بسیار عزیزمان -آقای سلیمانی- هم توفیق داده. ایشان بارها، بارها، بارها جان خودشان را در معرض تهاجم دشمن قرار داده‌اند، در راه خدا، برای خدا و مخلصاً لِلّه؛ و مجاهدت کرده‌اند. ان‌شاءالله خدای متعال به ایشان اجر بدهد و تفضّل کند و زندگی ایشان را با سعادت، و عاقبت ایشان را با شهادت قرار بدهد، البتّه نه حالا. هنوز سال ها جمهوری اسلامی با ایشان کار دارد. امّا بالاخره آخرش ان‌شاءالله شهادت باشد. ان‌شاءالله مبارکتان باشد.

نشان ذوالفقار     سردار سلیمانی     شهادت                                
Reply
no
0
yes
0
جانبازدفاع مقدس
1397/12/24 - 16:13
سلام علیکم...سخنی بارهبرفرزانه:ای رهبرعزیزم،حضرتعالی چندین باردرسخنرانی های مبارکتان به ریزش ها و رویش ها اشاره فرموده اید!بدون اغماض به سخنان وپیشنهادات اطرافیان ، علت ریزش هارابفرماییدودرجه ضرر ابن ریزش هابه اصل نظام رابفرمایید؟و علت رویش ها ودرجه این رویش ها؟من به عنوان یک انقلابی و دلسوز واقعی نظام احساس خطرمیکنم!که خدایی نکرده این گزارش هایی که به محضرجنابعالی میرسانند،چه بساغلط وخدایی ناکرده ضدانقلاب ونفوذی هاباشند!برای اطمینان خاطر و حسن نیت دوستداران واقعی خودتان،،،فراخوان کنیدکسانی راکه بعنوان ریزش به شمامعرفی کرده اند!ازریزش هاو رویش ها وکسانی که به شماگزارش های مربوطه راداده اند،،،طلب جان کنید!(باستثنافتنه گران ودستکش مخملی ها)!...روی سخن من بیشترباکسانی ست که جان درره انقلاب ونظام و ولایت گذاشته اندوبه فراموشی سپرده شده اندوموردبی مهری بعضی مسئولان ضدانقلاب قرارگرفته اندوعزت ایشان زیرسؤال رفته وکسی به این عزیزان حرمت نمیگذارد!بقول فرمایش بنیانگذارجمهوری اسلامی(نگذاریدپیشکوتان جهادوشهادت به فراموشی سپرده شوند)!!! امامتأسفانه این عزیزان به فراموشی سپرده شده اند!وموردبی مهری کم لطفی هم قرارگرفته اند!!!!!و..! حسن ختام به رهبرعزیزم درمقابل دوستداران واقعی ودوستدارنما...(ای کاش معشوق زعاشق طلب جان میکرد...که هربی سروپایی عاشق نمیشد)...والسلام علیکم ورحمه الله وبرکاته.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.