22 مهر 1398/ ۱۵ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 64616
1397,شنبه 25 اسفند12:53
اشتراک گذاری در:
عکس روز

با ظهور آقا طومارشان درهم پیچیده می شود


فرید اسکندری - سلام بر امام شهدا "خمینی کبیر" و شهدایی که رفتند تا بمانند.

چهل سال از انقلاب 57 امام و شهدا می گذرد، بیایید با خودمان روراست باشیم و ببینیم چه کسانی انقلاب کردند و چه کسانی هشت سال در مقابل دشمنان ملت ابستادند و شهید و جانباز و خونین دل شدند؟

به نظر می رسد در حال حاضر اکثر اعضای کابینه دولت و اکثر نمایندگان مجلس قسمتی از چارت سازمانی دولت های آمریکا و انگلستان شده اند که به خوبی مانند مهره های شطرنج در دست دشمنان قسم خورده امام و شهدا و انقلابیون، جابجا می شوند!

با کار این سردمداران نفوذی، مردم ضعیف و وارثان واقعی انقلاب و کشور از جنبه های مختلف سیاسی، اجتماعی و اقتصادی خون دل می خورند و نمی خواهند دشمنان شهدا، کشور و ملت شاد شوند وگرنه با یک حرکت انقلابی، حسابشان را می رسیدند.

اختلاس و دزدی های فراوان و بی شرمانه توسط عوامل نفوذی و برخی از صاحب منصبان در کشور، در واقع نوعی دهن کجی به ارزش ها و آرمان های مقدس انقلاب و اسلام است که با استفاده از مقام و پُست هایی که با رانت و نفوذ به دست آورده اند خون مردم را در شیشه می کنند!

اینان بدانند تا زمانی که آمریکا و انگلستان نیازمند این گروه پَست و لیبرال هستند با آنها مدارا می کنند و زمانی که مهره سوخته شوند پا گذشته و آینده ای مخروب بیرونشان می کنند. گروهی که روی صهیونبست ها را هم سفید کرده اند.

اگر کمی تأمل کنیم می فهمیم دزدان صاحب منصب به تمام معنا، مثل زالو به اسم تحریم و بالارفتن دلار خون مردم را می مکند. اشخاصی که از درگاه خدا سلب توفیق شده اند و نقشی هم در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس نداشته اند با روند های گوناگون صاحب قدرن، وزیر، نماینده مجلس، مدیران کل و.... شده اند و سر سفره انقلاب نشسته اند و درحال بلعیدن بیت المال هستند.

این در حالیست که همچنان خود را ولی نعمت مردم می دانند!

اما بدانند "یدالله فوق ایدیهم" شهدا ناظر زجرکشیدن مردم هستند و به زودی با ظهور منجی منتظران، امام زمان(عج) طومارشان در هم پیچیده خواهد شد.


کد خبرنگار : 20


جانباز     مسئولین     دشمن     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
1
احدی از اردبیل
1397/12/26 - 12:28
با سلام به همه ایثارگران وتبریک سال نو در زمان جنگ صد در صد ایثارگران بودند که از ناموس وشرف ایران دفاع کردند و صد در صد ایثارگران هستند که خود وخانوادشان اسیب دیدند که با تعیین درصد در امتیاز دهی چه در دادن حق وحقوق و وچه در استخدام فرزندان ایثارگران کمترین امتیاز را قائل شدندکه نتیجه اش در جامعه اشکار وعیان است که لازم به بیان نیست .

Reply
no
0
yes
2
1398/01/05 - 10:59
سلام ، اینکه عده ای افراد خوار و زبون با خیانت به مردم به نان و نوایی برسند یا بوسیله خیانت دارای گرین کارت شوند و خانواده را در خارج ساکن کنند و مردم را با خیانتشان به انواع مشکلات گرفتار کنند موضوع جدیدی نیست و در طول تاریخ وجود داشته است. اما اینکه چه کسانی مسئول برخورد با خیانتکاران به مردم هستند و چرا در شرایطی که تعداد زیادی از هم وطنان در عسرت شدید قرار دارند که نتیجه همین خیانتها بوده و در سکوت کامل میباشند همیشه جای سوال بوده و خواهد بود.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.