28 خرداد 1398/ ۱۵ شوال ۱۴۴۰
شناسه خبر : 64622
1397,شنبه 25 اسفند16:35
اشتراک گذاری در:
عکس روز

تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در برنامه «آینده ایران»


فاش نیوز- حضرت آیت‌الله سید محمدمهدی میرباقری، عضو مجلس خبرگان رهبری و رئیس فرهنگستان علوم اسلامی، ۲۱ اسفندماه، در برنامه «آینده ایران» به تبیین بیانیه گام دوم انقلاب می پردازد.

به گزارش فاش نیوز، مجموعه تلویزیونی«آینده ایران» که در ۳۰ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای در قالب درس‌گفتارهایی با حضور اساتید برجسته حوزه و دانشگاه، کارنامه چهل ساله جمهوری اسلامی در حوزه‌های مختلف را بررسی می کند.امروز و فردا (۲۱ و ۲۲ اسفند ماه) سخنان آیت‌الله سید محمدمهدی میرباقری را در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب به روی آنتن می برد.
وی در این برنامه، به جایگاه بیانیه گام دوم در بین اسناد راهبردی شیعه، اهمیت استراتژیک آن در حل بحران‌های اجتماعی و تمدنی جامعه ایران و امتیازات آن از جمله مواجهه فعالانه این بیانیه با جنگ روانی دشمن و تولید شاخص‌های جدید برای ارزیابی دستاوردهای انقلاب می-پردازند. ایشان همچنین توضیحاتی در مورد مجموعه اقداماتی که در ارتباط با بیانیه گام دوم باید صورت پذیرد، ازجمله ضرورت «گفتمان‌سازی اجتماعی»، «نظریه‌پردازی‌ اجتماعی» و «راهبُردنگاری» در عرصه‌های مختلف و «هماهنگ‌سازی اسناد راهبردی مانند سند پایه پیشرفت با این سند» ارائه خواهد داد.
«آینده ایران» به تهیه کنندگی سیدشهاب لاجوردی و کارگردانی سید احمد حسینی به سردبیری مهران مظفری نیا ، از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۴:۲۰ از شبکه چهار سیما پخش می شود.
آینده ایران     انقلاب     فاش نیوز                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.