22 مهر 1398/ ۱۵ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 64703
1397,سه شنبه 28 اسفند11:10
اشتراک گذاری در:
عکس روز

اطلاعات تلفن همراه نخست‌وزیر اسرائیل در دست ایرانروزنامه صهیونیستی هاآرتص می‌گوید ایران غیر از رئیس سابق ستادکل ارتش اسرائیل، اطلاعات محرمانه تلفن‌همراه نخست‌وزیر اسبق این رژیم را نیز رصد کرده است.
هاآرتص اخیراً در گزارشی نوشته بود قدرت سایبری ایران توانسته ردّ تلفن‌همراه بنی گانتز رئیس سابق ستاد ارتش اسرائیل (نامزد نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی) را بزند و به اطلاعات وی دسترسی پیدا کند. این روزنامه در خبر دیگری نوشت: تلفن‌همراه ایهود باراک نخست وزیر اسبق اسرائیل نیز هک شده است. برخی منابع گفتند ایران مستقیماً توانسته این اقدام را عملی کند اما برخی منابع دیگر می‌گویند اطلاعات موردنظر توسط یک هکر خارجی هک و به ایران منتقل شده است.
 انتشار خبر مربوط به هک شدن تلفن همراه نخست وزیر پیشین رژیم اسرائیل متعاقب اخبار هک شدن تلفن بنجامین گانتز فرمانده پیشین ستاد ارتش این رژیم است که ادعا شده بود حدود یک‌ماه پیش هکرهای ایران به شماری از اطلاعات شخصی و مبادلات تلفنی وی دسترسی پیدا کرده‌اند.
مقام‌های شین‌بت (سرویس امنیت داخلی رژیم صهیونیستی) این موضوع را تایید کرده بودند.
پیشتر رسانه‌های رژیم صهیونیستی خبر دستگیری «گونن سیگو» وزیر پیشین انرژی کابینه این رژیم (به اتهام جاسوسی برای ایران) را شکست بزرگ اطلاعاتی این رژیم خوانده بودند.
به ادعای شین بت، سیگو در سال 2012 با سفارت ایران در نیجریه ارتباط برقرار کرده و دوبار به صورت آگاهانه با سفر به ایران با مأموران اطلاعاتی این کشور دیدار کرده است.
او اطلاعاتی درباره بازار انرژی و تأسیسات امنیتی رژیم اسرائیل از جمله دستگاه امنیتی رژیم صهیونیستی سیگو را متهم کرد که ساختمان‌ها و مقام‌های سیاسی و امنیتی را به ایران داده است.
بعد از خبر دستگیری سیگو، اکنون انتشار خبر هک تلفن همراه باراک باردیگر ضعف امنیتی دستگاه اطلاعاتی رژیم صهیونیستی را برجسته ساخته است.
هاآرتص     بنی گانتز     تلفن همراه     اسرائیل                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.