29 بهمن 1398/ ۲۴ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 64715
1397,چهارشنبه 29 اسفند08:39
اشتراک گذاری در:
عکس روز

کار در بخش کامپیوتر سپاه


فرج محمدی - درود خدای متعال بر تو برادر برزگوارم سردار شریفی                                          

سلامی به گرمی لبخند های شما. سلام آقای بزرگ. سلام به کسی که با اینکه از نزدیک ندیدمش، برایم بازتاب همه خوبی های دنیاست. بزرگ مرد کشورعزیزمان. من یکی از دوست داران محبت ها و لبخند های شما هستم. بزرگ ترین آرزو در زندگی یک نوجوان می تواند خیلی چیز ها باشد، اما برای من هیچ چیز نمی تواند به اندازه دیدن شما از نزدیک ارزشمند تر باشد . برادر بزرگوار! در چهره زیبا و نورانی شما می توان، عشق به میهن و تنفر از دشمنان جمهوری اسلامی را به خوبی دید. من نیز تا آنجا که بتوانم سعی می کنم از شما حمایت کنم. هر چند ناچیز است، اما حمایت بزرگ از طرف شماست. شما که ما را برای امنیت ملی کشور، علم درس خواندن تشویق می کنید، هر چه سعی می کنم نمیتوانم عطش ابراز احساساتم را نسبت به شخصیت شما کم کنم. پس می گویم برایتان: شما بهترین پشتوانه ما هستید

اینجاب فرج محمدی زیندشتی فرزند شهید علاالدین محمدی زیندشتی به شماره پرونده ۱/۶۵/۳۳۲۲۰- ش .

با احترام به استحضار برسانم بنده متولدت ۱۳۶۱/۱۱/۰۲متاهل هستم و دارای دو فرزند میباشم و دارای دیپلم کامپیرتر میباشم و بخاطر امنیت ملی ، وطنم ، ملتم ، دینم هر کاری از دستم بر بیاد چه داخل کشور باشه چه خارج کشور انجام میدم ، خیلی دوست داشتم تو اداره کامپیوتر سپاه  عضویت بشم ، جای پدرم رو پر کنم . ولی این ارزویم براورده نمیشه از نوجوانی دنبال این کار هستم ولی نمیتونم  ورود سپاه بشم بخاطر کمی ضعیفه دست راستم ، سن بالا . برادر برزگوارم اول امیدم به خداست بعد به شماست . تورو به امام حسین و همه شهیدان قسمت میدم کمکم کنی تو اداره کامپیوترسپاه عضویت بشم خواهشما است دستور بفرمایید. 
                                      با تشکر برادر کوچک شما محمدی


کد خبرنگار : 20


فرزند شهید     کامپیوتر     درخواست کار     فاش نیوز     سپاه                        
Reply
no
0
yes
1
جانبازدفاع مقدس
1398/01/17 - 20:57
برادرعزیز،چه اصراریه که درسپاه خدمت کنی؟!خدمت به مملکت رو میتونی درهرکجاکه باشه انجام بدی!مهم نیست که درکجاخدمت میکنی$مهم اینه که خوب خدمت کنی! البته نه مثل بعضیها،خدایی ناکرده،که درلباس،انقلابی،خودراانقلابی می نامند،اماانقلابی نماهستند!!!و..........!موفق باشید.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.