22 مهر 1398/ ۱۵ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 64732
1398,جمعه 02 فروردين09:47
اشتراک گذاری در:
عکس روز

ادامه خدمت تا ۶۵ سالگی


احمد عیدی وندی- اینجانب با شماره جانبازی ۵۵۵۹۴۸۱۲۰۳  کارمند شرکت ملی پایانه های نفتی. ایران درجزیره خارک به عنوان ناخدا کار پایلتی پهلودهی و جداسازی کشتی های نفتی را به اسکله های خارک انجام می دهم و درست تا زمان بازنشستگی ام درتاریخ دهم شهریور ۱۳۹۸ به سن قانونی بازنشستگی نایل می شوم که درست ۳۳ سال در شرکت نفت سابقه کاردارم و چهارسال خارج از شرکت نفت که دو سال آن خدمت دوران سربازی ام بوده که ۲۱ ماه آن درجبه های جنگی بوده.

حال خواستم مطلع شوم آیا می توانم تا سن ۶۵ سالگی دوباره به خدمت ادامه دهم و طبق بخشنامه بنیاد اعاده به خدمت شوم؟ در ضمن مدرک کارشناسی نیز دارم. ممنون می شوم اگر به سوال اینجانب پاسخ بفرمایید و اگر جواب مثبت است، چگونه باید پیگیری نمایم؟

باتشکر احمد عیدی وندی هم جانباز هستم و هم ایثارگر.


کد خبرنگار : 20


جانباز     ناخدا     بازنشستگی     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
6
1398/01/02 - 11:03
حاجی جان برو زندگی کن !
کی میخوای زندگی کنی دیگه ؟

Reply
no
0
yes
3
هموطن
1398/01/02 - 11:57
با سلام
جانبازان با دارا بودن لیسانس، در صورت داشتن 35سال سابقه خدمت مندرج در حکم کارگزینی و یا داشتن 65 سال سن بازنشسته می شوند ، اگر سن شما کمتر از 65 است و در حکم شما 33 سال سابقه درج شده یعنی تا دو سال دیگر می توانید درخواست ادامه خدمت بدهید . سن قانونی برای جانبازان پایین تر از لیسانس 60سال است و برای لیسانس و بالاتر 65 سال .
در مورد ان 4سال که خارج از شرکت نفت بوده اید می توانید از قسمت کارگزینی اقدام کنید و ان را به سوابق خود اضافه کنید ، ولی 1- هزینه زیادی دارد ( هزینه نقل و انتقال صندوق ) 2- باعث میشه سابقه اتان زودتر به 35برسد و بازنشسته شوید .

نکته : کارمندانی که از نظر بازنشستگی عضو صندوق تامین اجتماعی هستند ، باید دقت کنند که سابقه خدمت و پرداخت بیمه اشان بیش از 35 سال نشود

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.