03 تير 1398/ ۲۱ شوال ۱۴۴۰
شناسه خبر : 64763
1398,یکشنبه 04 فروردين10:43
اشتراک گذاری در:
عکس روز

پاسداری از نظام، مهمترین هدف شهدا


پاسداری از نظام مهمترین هدف شهدا بود

به گزارش ایرنا، اقبال عباسی شامگاه شنبه در دیدار با خانواده شهید 'محسن فرامرزی' شهرستان کوهرنگ تاکید کرد: مردم و مسئولان وظیفه دارند تا در برابر فداکاری های خانواده شهداء، جانبازان، آزادگان و ایثارگران سر تعظیم فرود آورند.
وی افزود: تبیین و ترویج رشادت ها، فداکاری ها و انفشانی های شهداء، جانبازان، آزادگان و ایثارگران ادای احترام به مقام والای آنان و خانواده های شان است.
عباسی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز پس از 40 سال مقاومت در برابر استکبار جهانی به پاس دلیری های شهداء، جانبازان، آزادگان و ایثارگران توانسته روی پای خود بایستد و به خودکفایی در شاخص های مختلف توسعه ای دست یابد.
وی یادآور شد: عمل به وصیت امام خمینی (ره)، پیروی از فرامین مقام معظم رهبری و حرکت در مسیر شهداء، جانبازان، آزادگان و ایثارگران نقشه راه تسریع در دستیابی به شاخص های توسعه پایدار است.
نماینده مردم شهرستان های اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: امروز آحاد جامعه امنیت، عزت و اقتدار خود را مرهون تلاش های بی منت شهداء، جانبازان، آزادگان و ایثارگران می دانند و قدردان آنان هستند.
علی کاظمی باباحیدری تاکید کرد: جانفشانی های شهداء، جانبازان، آزادگان و ایثارگران باعث شد تا درخت انقلاب اسلامی آبیاری و تنومند شود به گونه ای که امروز هیچ قدرتی جرات مقابله با ایران را ندارد.
وی اظهار داشت: البته شهیدان با پیروی از رهنمودهای پیامبرگونه امام خمینی (ره) توانستند نقشه راه روشنی برای دستیابی به اهداف والای خود ترسیم کنند.
کاظمی باباحیدری تصریح کرد: خدمات رسانی بی منت و سریع به خانواده شهداء، جانبازان، آزادگان و ایثارگران کمترین اقدامی است که مسئولان و قشرهای مختلف می توانند برای آنان انجام دهند.
به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری افزون بر 2 هزار و 400 شهید تقدیم میهن اسلامی ایران کرده است.
چلگرد مرکز شهرستان کوهرنگ در 90 کیلومتری شهرکرد واقع است.

 
هدف شهدا     پاسداری از نظام     کوهرنگ     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.