28 خرداد 1398/ ۱۵ شوال ۱۴۴۰
شناسه خبر : 64809
1398,سه شنبه 06 فروردين10:39
اشتراک گذاری در:
عکس روز

دیدار با ایثارگران در جامعه ترویج داده شود


مدیرکل بنیاد شهید کردستان با اشاره به اینکه فرهنگ دیدار با خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان باید در جامعه ترویج داده شود، گفت: احترام جامعه نسبت به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران نشان دهنده پایبندی آنان به ارزش‌های ملی و مذهبی است.
دیدار با ایثارگران در جامعه ترویج داده شود
 

به گزارش «ایثار»، رضا نجفی در دیدار با چهار خانواده شهید استان و همچنین «صلاح سعیدپور» جانباز 70 درصدی و قهرمان شنای مریوان، با اشاره به ایثار و فداکاری های شهدا و ایثارگران اظهار کرد: شهدای گرانقدر جان خود را برای ایجاد امنیت و آسایش این مرز و بوم فدا کردند و در این ماموریت الهی پیروز میدان شدند.
مدیر کل بنیاد کردستان بیان کرد: خانواده شهدا و ایثارگران با صبر و مقاومت مثال زدنی خود نشان داند که ادامه دهنده راه شهدا هستند. فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان باید در جامعه ترویج داده شود. احترام جامعه نسبت به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران نشان دهنده پایبندی آنان به ارزش‌های ملی و مذهبی است.
وی عنوان کرد: خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و سرکشی از آنان رشادت‌ها و جانفشانی‌های رزمندگان دفاع مقدس را برای ما یادآوری می‌کند.


منبع : ایثار


کردستان     بنیاد شهید     صلاح سعیدپور                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.