28 شهريور 1398/ ۲۰ محرم ۱۴۴۱
شناسه خبر : 64907
1398,یکشنبه 11 فروردين11:08
اشتراک گذاری در:
عکس روز

یک درخواست بجا از بنیاد خراسان


سلام؛ رهبر معظم انقلاب در خصوص استقامت فاطمیون سخنان قابل توجهی بیان کردند که آرزوی هر یک از شیعیان است. در تایید و اثبات فرمایشات رهبر معظم انقلاب همین بس است که سعادت زیارت ایشان نصیبشان شده است که این نیز آرزوی دیرینه شیعیان است.

رهبر معظم انقلاب ابتدای سال نو را در جوار امام رضا (ع) حضور دارند اما با کمال تاسف امکان ملاقات حضوری برای ایثارگران خراسانی فراهم نیست. لذا لازم است مسئولان محترم بنیاد شهید استان ترتیبی اتخاذ فرمایند که امکان ملاقات حضوری ایثارگران با رهبر معظم انقلاب فراهم گردد. یقین داریم این اقدام می تواند تاثیر بسیار زیادی در افزایش روحیه انقلابی ، رضایتمندی و ایمان ایثارگران خراسانی ایجاد نماید.


کد خبرنگار : 19


رهبر انقلاب     بنیاد خراسان     فاطمیون                                
Reply
no
0
yes
0
1398/01/25 - 08:23
سلام علیکم
ضمن تشکر از زحمات ایثارگران در دوران دفاع مقدس به استحضار می رساند بعد از سیل و یا زلزله نهادهای حمایتی به فکر امداد رسانی به مددجویان خود ( کمیته امداد - بهزیستی ) هستند حتی از ظرفیت سپاه و بسیج استفاده می کنند ولی کسی به فکر خانواده افرادی که روزی جان خود را برای دفاع از این کشور داده اند نیست کسی خبر انها را نمی گیرد که سیل انها را برده است یا زیر اوار و زلزله قرار دارند خانه پدران و مادران شهید خراب شده آنها در کهولت سن قرار دارند توان کار را هم ندارند چرا کسی به فکر آنها نیست ما نمی گوییم به مددجویان کمیته امداد و یا بهزیستی خانه نسازید می گوییم کسانی جان خود را داده اند هم خانواده آنها را فراموش نکنید کدام مسئول خبر خانواده شهدا را گرفته ولی خبر مددجویان را روزانه می گیرند چه بسا سرپرستان این خانوده ها قاچاقچی و 000 بوده اند مسئولین به فکر خانواده شهدا باشید شاید روزی بدرد شما همن خانواده ها بخورند

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.