28 شهريور 1398/ ۲۰ محرم ۱۴۴۱
شناسه خبر : 65092
1398,سه شنبه 20 فروردين11:13
اشتراک گذاری در:
عکس روز

مسئولین و انتهای رسیدگی به ایثارگران!


سرباز وطن در فکه - با تشکر و قدردانی از رییس محترم ستاد مشترک که به وصیت نامه امام راحل (ره) و شهیدان دین و میهن و آرمان های انقلاب اسلامی به ویژه خواست قلبی رهبر معظم انقلاب احترام گذاشتند و اقدام شایسته به عمل آوردند خبر خوشحال کننده ای است که مسئولان بعد از سال ها به یاد رزمندگان محروم و فراموش شده افتادند که اغلب از سربازان ارتش هستند زیرا سربازان سپاه تا حدودی تحت پوشش بودند گرچه این حرکت باعث برخی شایعات است که لابد جنگی در پیش است اما در هر صورت حرکت لازم و ضروری است تا از رزمندگان گمنام تقدیر و تجلیل شود.

 نکته قابل توجه جانبازانی هستند که پس از سالها هنوز مستاجر و فاقد خودرو و دارای مشکلات درمانی و تامین هزینه داروهای خارجی و فرزندانی بیکار یا پشت کنکور و منتظر پایان خدمت و سایر مشکلاتی میباشند که در قانون پیش بینی و بودجه لازم تامین و تخصیص شده اما آیین نامه اجرایی طوری تنظیم شده که جانبازان از کلیه حقوق قانونی محروم ماندند.

 لذا از مقامات عالی نظامی به عنوان اولیای ایثارگران تقاضا داریم نسبت به بررسی و رسیدگی به وضعیت آیین نامه های دست و پاگیر و موانع دست ساز اقدام عاجل مبذول فرمایند تا جانبازان محترم و آبرومند و مایوس بتوانند از تسهیلات و امتیازات قانونی به خصوص موانع کمیسیون پزشکی نزاجا برای برقراری حقوق وظیفه و از کار افتادگی همچنین توجه مسئولان ذیربط به طور کامل بهره مند شوند.

 ای کاش مسئولیت و بودجه نجومی خدمت رسانی به ایثارگران و بنگاه های اقتصادی از بنیاد و دولت به ستاد مشترک که قیم و اولیای حقیقی ایثارگران و دارای امکانات بالفعل است منتقل شود زیرا بنیاد و دولت علیرغم بودجه ها و قوانین لازم در خدمت رسانی به ایثارگران کاملا رفوزه و اکثریت ایثارگران ناراضی و شاکی هستند.


کد خبرنگار : 20


ایثارگران     مسئولین     رسیدگی     فاش نیوز                            
Reply
no
1
yes
1
1398/01/20 - 13:36
سلام ، وضعیت تدبیر و امیدیها به جایی رسپده که پشیمانها هیچگونه حمایتی نکردند و در جریان سیل اخیر پشت پا زدند تا بسرعت غزل خداحافظی را بخوانند. در حقیقت وقتی بی کفایتی به این درجه رسیده دیگر نیازی به ادامه تحمیل ضرر و خسارتهای هنگفت نیست.
وزیر بهداشت و درمان وقت گفته بود بیماری که یکسال بیشتر زنده نیست نیاز نیست مبالغ میلیاردی هزینه درمانش کرد و باید بگذارند بمیرد لذا همین تعبیر خودشان کافیست که وقتی میدانیم تا امروز هم با فشار و زور مردم و رهبر معظم انقلاب نیم خیز افتان و خیزان خودش را کشانده چه لزومی دارد خسارتها و ضررهای هنگفت ادامه داشته باشد.
اگر تدبیر و امید برای تصویب برجام آمده که یک سال قبل بطور کامل و رسمی شکست خورده گرچه از ابتدا میدانستیم آمریکا هرگز به هیچگونه پیمان و قرارداد رسمی بین المللی وفا نکرده و نخواهد کرد لیکن برای اثبات تاریخی و سندی برای نسلهای آینده کافیست و لزومی برای ادامه بی کفایتی و خسارتهای هنگفت وجود ندارد فلذا میبایست پشیمانها به دلواپسان متصل شوند و گاهی دلواپسان با پشیمانها همصدا شوند تا همین موقع ضرر و خسارت را متوقف کنیم در غیر این صورت مضحکه تاریخ خواهند شد از سوی دیگر دی ماه 96 شعارهای دیگه تمامه ماجرا اشاره به همین قضیه و در واقع تمام شدن ماجرا دارد.

Reply
no
0
yes
5
1398/01/20 - 15:40
خیلی خوب بود کلا بنیاد منحل و امور آن به ارتش و سپاه واگذار می شد

Reply
no
0
yes
3
1398/01/24 - 18:03
برید ساختمان عظیم در حال ساخت بنیاد را در خیابان طالقانی ببینید چه بودجه بزرگی هزینه می شود ولی بیمه عمر مادر شهید را یک سال و خورده ای گذشته پرداخت نمی کنند

Reply
no
0
yes
2
ابراهیم بلوچی
1398/01/28 - 11:35
بعدازاینهمه سال حقوق 1200که600پرداخت میشود وهرگز یکریال اضافه نمیشود به کدام حساب وبه جیب چه کسانی میرود خودتان باخانواده با این مبلغ توان زندگی دارید که مبلغ 400هزارتومانش رو هم بایددر 98 پول بیمه بسیجیان واریزکنیم انصاف هم خوب اگرجنگ داخلی و خارجی رخ دهد باچه روی ازبسیجی 30بیکار کمک میخواهید


نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.