23 مهر 1398/ ۱۶ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 65135
1398,چهارشنبه 21 فروردين14:11
اشتراک گذاری در:
عکس روز
در آستانه روز جانباز انجام گرفت؛

حضور گروه جهادی ایثارگران بدون مرز بوشهر در منزل یک جانباز


همزمان با اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت پرچمدار کربلا و روز جانباز، گروه جهادی ایثارگران بدون مرز بوشهر با حضور در منزل یک آزاده و جانباز متوفی از صبر و استقامت ایثارگران تجلیل و قدردانی کردند.

حضور گروه جهادی ایثارگران بدون مرز بوشهر در منزل یک جانباز

فاش نیوز -  همزمان با اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت پرچمدار کربلا و روز جانباز گروه جهادی ایثارگران بدون مرز بوشهر با حضور در منزل خانواده آزاده و جانباز متوفی رضا رنجبر در شهر چغادک بوشهر از صبر و استقامت ایثارگران تجلیل و قدردانی کردند.

همزمان با اعیاد شعبانیه و ولادت باسعادت قمربنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز, گروه جهادی ایثارگران بدون مرز استان بوشهر در ادامه دیدارهای دوره ای با خانواده معظم شهدا وایثارگران، در معیت مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری بوشهر، معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و مدیرکانون همبستگی فرزندان شاهد، باحضور در منزل خانواده آزاده و جانباز متوفی «رضا رنجبرگ» در شهر چغادک بوشهر با اهداء لوح تقدیر و هدایایی، از صبر و استقامت این خانواده معزز تجلیل و قدردانی کردند.

بر اساس این گزارش در این دیدار موسوی نژاد مشاور استاندار بوشهر صبر و پایداری آزادگان دردوران اسارت را موجب سربلندی ملت شجاع ایران دانست و خدمات رسانی به خانواده معزز شهدا و ایثارگران و پیگیری مسائل و مشکلات آنان را یکی از وظایف مهم مسئولان استان عنوان کرد.

همچنین با توجه به بیان برخی از مشکلات و دغدغه ها از سوی همسر این جانباز عروج کرده (از جمله اشتغال فرزندان و نامناسب بودن وضعیت مسکن) برای پیگیری و رفع آنها قول مساعد داده شد.


کد خبرنگار : 23


ایثارگران     روز جانباز     بوشهر     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.