28 شهريور 1398/ ۲۰ محرم ۱۴۴۱
شناسه خبر : 65232
1398,شنبه 24 فروردين14:17
اشتراک گذاری در:
عکس روز

ماهیگیری در سیلاب خوزستان!


در ماجرای سیل خوزستان، موضوع مهم ماهیگیری از آب گل‌آلود توسط عده‌ای است که با ظاهری دلسوز تخم نفرت و نفاق را می‌پرکانند و لایک و فالوور درو می‌کنند

ماهیگیری در سیلاب خوزستان!

فاش نیوز - در ماجرای سیل خوزستان، موضوع مهم ماهیگیری از آب گل‌آلود توسط عده‌ای است که با ظاهری دلسوز تخم نفرت و نفاق را می‌پرکانند و لایک و فالوور درو می‌کنند.

عرض یک کانال تازه احداث شده در جاده "شط علی" حدود ده متر است و عجیب این که همین کانالِ کوچک  سیل خوزستان، بیماری سرطان، معضل ریزگردها، تخریب اکو سیستم هور، نابودی روستاهای هورنشین، از بین رفتن صیادی، بالا رفتن تفاوت دمای شب و روز و داغ شدن خوزستان و ... همه و همه را برطرف و اصلاح خواهد کرد. این گزاره‌ها طنز نیستند، بلکه ادعای شخصی است که در هیچ‌کدام از این امور و علوم تخصص ندارد و صرفا درس حوزوی خوانده است.

روز بیست و سوم فروردین کمی پس از باز شدن این کانال به منطقه هورالعظیم رفتیم. کیلومترها می‌رفتیم و آب در نقاط آب‌گیر پر بود. طوری که بعضی قسمت‌ها آب روی جاده هم را هم گرفته بود و حتی کمی قبل‌تر از این کانال، لبه‌ آسفالت خورده شده و این هیچ ربطی به کانالی که چند ساعت قبل ایجاد شده بود نداشت. اگر چه پیش از این در بهمن ماه سال 97، سه کانال دیگر احداث شده بود.
ما را دو‌نفر از کارشناسان ارشد نفت همراهی می‌کردند و توضیحات مفصلی از اوضاع منطقه، هور، آب و نفت ارائه دادند که بزودی منتشر خواهیم کرد.

اما نکته قابل توجه در ماجرای سیل خوزستان، ماهیگیری از آب گل‌آلود توسط عده‌ای است که با ظاهری دلسوز تخم نفرت و نفاق را می‌پرکانند و لایک و فالوور درو می‌کنند. حفر این کانال چند متری را  بحران اصلی جلوه داده و  عرب و عجم را به جان هم و هر دو را به جان کسانی که صادقانه و مشفقانه به کمک سیل‌زدگان رفته‌اند انداخته اند.

در این روزها که بسیاری از مردم عزیز کشورمان درگیر مصیبت سیل هستند کاش بر بلاهت‌ها و نفسانیات مان غلبه کنیم، واقع بین باشیم و ندانسته حرف نزنیم و بار مصیبت سیل را بر شانه هموطنانمان بیشتر نکنیم.

علیرضا آل یمین
 


download

کد خبرنگار : 23


سیل     ایثارگران     خوزستان     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
9
ناشناس
1398/01/25 - 14:55
در سیل خوزستان مردم از ورود نیروهای نظامی عراق اصلا خوشحال نیستند انهم به بهانه جلوگیری از ورود سیل به عراق !
شباهت زیادی دارد به ماهگیری از آب گل آلود
ما ایثارگران مفهوم این اقدام را درک نمی کنیم


Reply
no
0
yes
2
یک بازنشسته
1398/01/31 - 19:45
جناب یمین شما که براساس گفته خودتان دروس حوزوی خواندید چطور تشخیص دادید که گفته منتقدان بدر باره کانال بی اساس است ومغرضانه انتقاد میکنند ونظر شما درست می باشد؟

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.