شناسه خبر : 65273
یکشنبه 25 فروردين 1398 , 15:59
اشتراک گذاری در :
عکس روز

حمایت ۳۵ تشکل فرزندان شاهد از سپاه پاسداران

در بیانیه کانون همبستگی فرزندان شاهد آمده است: به رسم ادب و به پاس تقدیر از مجاهدت‌های ۴۰ ساله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، به نمایندگی از ۳۵ تشکل استانی و کشوری فرزندان شاهد، این تقابل ارزشمند با شیطان بزرگ را تبریک می‌گوییم.

حمایت 35 تشکل فرزندان شاهد از سپاه پاسداران

به دنبال اقدام آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در میان گروه‌های تروریستی، تشکل‌های فرزندان شاهد در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بیانیه‌ای صادر کردند. متن این بیانیه به شرح زیر است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

¤یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ¤
(الصف،8)

«مى‌خواهند نور خدا را به دهان‌هایشان خاموش کنند ولى خدا کامل‌کننده نور خویش است، اگر چه کافران را ناخوش آید.»

اقدام ماجراجویانه دولت آمریکا در گنجاندن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی نشانه‌ای دیگر بر اضمحلال آمریکا و دلیلی بر شروع روند فروپاشی سیاسی آمریکا می‌باشد.

نقش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حراست از سرزمین ایران اسلامی و تأمین امنیت منطقه و مبارزه با افراطی گری و تروریسم بر کسی پوشیده نیست. آمریکای جنایت‌کار که حیات سیاسی خویش را در جنگ و کشتار و چپاول ملل جهان به دست آورده است، امروز امنیت مناطق اسلامی غرب آسیا را نشانه گرفته است تا به خیال خام خویش با تضعیف این ابرقدرت خالق امنیت، زمینه چپاول ثروت کشورهای اسلامی را فراهم آورد.

قدر مسلم این که هیأت حاکمه آمریکا همواره در شناخت ملت ایران و قدرت‌های معنوی آن دچار کج فهمی بوده‌اند؛ چرا که با این دشمنی مذبوحانه، ایمان ملت ایران نسبت به فرزندان مجاهد خویش روز افزون گشته و سند افتخاری بر سینه ایشان می‌باشد.

به رسم ادب و به پاس تقدیر از مجاهدت‌های 40 ساله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، به نمایندگی از 35 تشکل استانی و کشوری فرزندان شاهد، این تقابل ارزشمند با شیطان بزرگ را به آن بزرگمردان تبریک عرض می‌نمائیم و با افتخار به استحضار می‌رسانیم که خود را در امتداد مسیر نورانی شهدا، همرزم و همسنگر و همدوش و همراه با ایشان می‌دانیم. بی‌شک وعده الهی محقق شده و پیروزی بر همه طواغیت زمین نصیب مستضعفین خواهد گردید.

کانون همبستگی فرزندان شاهد و 35 تشکل فرزندان شاهد

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi