شناسه خبر : 65280
یکشنبه 25 فروردين 1398 , 18:09
اشتراک گذاری در :
عکس روز

تشییع پیکر شهید «علی سعد» فردا در دزفول

گروه فرهنگی ـ پیکر شهید «علی سعد» مدافع حرم اهل‌بیت(ع) که از سال ۹۴ تاکنون مفقود بود به کشور بازگشت و جزئیات مراسم تشییع و خاکسپاری این شهید والامقام اعلام شده است.

جزئیات مراسم تشییع شهید «علی سعد» اعلام شد

به گزارش ایکنا از خوزستان، پیکر شهید «علی سعد»  مدافع حرم اهل‌بیت(ع) به وطن بازگشت.

این شهید والامقام دی ماه سال ۹۴ به مناطق عملیاتی سوریه رفت و پنجم بهمن ماه همان سال در خان طومان به شهادت رسید. پیکر این شهید تاکنون مفقود بوده که اخیرا شناسایی و به کشورمان تحویل شده است.

مراسم استقبال از پیکر شهید سعد عصر امروز ۲۵ در فرودگاه بین‌المللی اهواز صورت می‌گیرد و پس از آن برای مراسم تشییع و خاکسپاری به دزفول منتقل خواهد شد. 

ساعت ۹:۳۰ فردا دوشنبه ۲۶ فروردین‌ماه از ورودی شهر امام به سمت گلزار شهدای امامزاده اسحاق ابراهیم(ع) مراسم تشییع و خاکسپاری انجام خواهد شد

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi