27 مرداد 1398/ ۱۷ ذو الحجة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 65309
1398,دوشنبه 26 فروردين12:31
اشتراک گذاری در:
عکس روز

به داد خانواده شهدای سیل زده برسید!


ناشناس - ضمن تشکر از زحمات ایثارگران در دوران دفاع مقدس به استحضار می رساند بعد از سیل و یا زلزله در خراسان شمالی نهادهای حمایتی به فکر امداد رسانی به مددجویان خود ( کمیته امداد - بهزیستی ) هستند حتی از ظرفیت سپاه و بسیج استفاده می کنند ولی کسی به فکر خانواده افرادی که روزی جان خود را برای دفاع از این کشور داده اند نیست کسی خبر انها را نمی گیرد که سیل انها را برده است یا زیر اوار و زلزله قرار دارند خانه پدران و مادران شهید خراب شده آنها در کهولت سن قرار دارند توان کار را هم ندارند.

چرا کسی به فکر آنها نیست؟ ما نمی گوییم به مددجویان کمیته امداد و یا بهزیستی خانه نسازید می گوییم کسانی جان خود را داده اند هم خانواده آنها را فراموش نکنید کدام مسئول خبر خانواده شهدا را گرفته ولی خبر مددجویان را روزانه می گیرند چه بسا سرپرستان این خانوده ها قاچاقچی و 000 بوده اند مسئولین به فکر خانواده شهدا باشید شاید روزی بدرد شما همن خانواده ها بخورند.
خانواده     شهدا     سیل زدگان     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
بنیاد شهید بی بخار
1398/01/26 - 16:18
چه کسانی بنیاد رتبه بنیاد شهید را از چشم ایثارگران انداختند بنیاد را منحل کنید و ایثارگران را به سپله و ارتش ارجاع دهید پرداخت حقوق را ساتا به عهداه بگیرد با بیمه تکمیلی آنها

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.