25 تير 1398/ ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 65345
1398,سه شنبه 27 فروردين15:40
اشتراک گذاری در:
عکس روز

دستگیری یکی از عوامل شهادت شهید حدادیان توسط سپاه


دستگیری یکی از عوامل شهادت شهید حدادیان توسط سازمان اطلاعات سپاه

یکی از عوامل شهادت بسیجی سرافراز شهید محمدحسین حدادیان، از شهدای غائله زمستان ۹۶ خیابان پاسداران تهران توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر شد.
 

دستگیری یکی از عوامل شهادت شهید حدادیان توسط سازمان اطلاعات سپاه

به گزارش حوزه دفاعی خبرگزاری فارس، سازمان اطلاعات سپاه اعلام کرد: یکی از عوامل شهادت بسیجی سرافراز شهید محمد حسین حدادیان، از شهدای غائله زمستان ۹۶ خیابان پاسداران تهران دستگیر شد.

همچنین این سازمان تصریح کرد: این فرد که از عناصر اصلی و موثر فرقه‌ای ضاله است، در مناطق حاشیه‌ای کرج شناسایی و دستگیر شد.
وی از اول اسفند سال ۱۳۹۶ و پس از به شهادت رساندن بسیجی شهید محمدحسین حدادیان و مصدوم کردن تعدادی از افراد حاضر در منطقه، متواری بود.
شهید محمدحسین حدادیان دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ به همراه سه نفر از ماموران نیروی انتظامی و یک عضو دیگر بسیج، در پی ناآرامی‌های خیابان پاسداران تهران به شهادت رسید.
حدادیان دانشجوی علوم سیاسی و از اعضای فعال پایگاه بسیج مردمی بود.
شهید     حدادیان     اطلاعات سپاه     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
روح الله پیریایی
1398/04/05 - 18:40
فاش نیوز باسلام ودرود به رهبر کبیر انقلاب وبنیانگزارجمهوری اسلامی و نایب بر حقش امام خامنه ای عزیز من یکی ازرزمندگان 8 سال دفاع مقدس هستم وهمچنان در خط امام و رهبری ومطیع امر حضرت اقا هستم و تا زمانی جون در بدن دارم برابر دستورات و فرمایشات مقام معظم اقدام خواهم نمود وبنده بعنوان یک ایرانی اصیل از اب وخاک وطنم با گذشتن از جونم دفاع خواهم کرد وایران عزیز با وجود سربازآن گمنام امام زمان همیشه پیروز و سر بلند خواهیم بود من ی جون ناقابل دارم که فدای حضرت اقا و ایران عزیزم و هر لحظه آماده و قبراق و سر حال در برابر دشمنان ایران خواهیم ایستاد وبه هیچ مزدور و خود فروخته ای و یا دشمنان خارجی و بیگانه اجازه نخواهیم داد چشم طمع به ایرانم و زادگاهم داشته باشد ما بسیجیان و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس برابر دستور حضرت اقا اماده نبرد با بیگانگان و مزدوران داخلییشان هستیم جانم فدای رهبر عزیزم یا علی

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.