28 مرداد 1398/ ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 65381
1398,چهارشنبه 28 فروردين15:53
اشتراک گذاری در:
عکس روز

اکثر رشته‌های ورزشی جانبازان و معلولان در کرمانشاه را فعال می‌کنیم


فاش نیوز - عزت‌الله پرنیان پیش از ظهر امروز در مجمع انتخابات هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان کرمانشاه، اصلی‌ترین هدف خود در چهار سال پیش‌رو را فعال کردن اکثر رشته‌های ورزشی جانبازان و معلولان در استان عنوان کرد.

رئیس جدید هیأت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان کرمانشاه ادامه داد: در یک برنامه بلند مدت به دنبال استعداد‌یابی و فعال‌سازی تمامی رشته‌های جانبازان و معلولان در استان کرمانشاه هستیم.

وی ادامه داد: هم اکنون شهرستان‌های استان کرمانشاه در عرصه استعدادیابی و پرورش قهرمانان موفق عمل می‌کنند، اما با یک برنامه‌ریزی کامل به‌دنبال فعال کردن بیش از پیش تمامی شهرستان‌های استان هستیم.

اکثر رشته‌های ورزشی جانبازان و معلولان در کرمانشاه را فعال می‌کنیم

پرنیان بزرگترین مانع برنامه‌ریزی و رشد هیأت جانبازان و معلولان استان را بحث مالی عنوان کرد و یادآور شد: همه ما می‌دانیم جانبازان و معلولان در راستایی جذب، برنامه‌ریزی و معرفی به عرصه‌های جهانی نیازمند حمایت بیشتری هستند و تمام توان خود را به کار خواهیم بست تا بودجه کافی برای تحقق برنامه‌های هیأت را جذب کنیم.

گفتنی است، مجمع انتخاباتی هیأت جانبازان و معلولان استان کرمانشاه با حضور رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان ومسؤولان اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه، اعضای مجمع و 2 کاندیدا در سالن شهید هادیان مجتمع ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار شد.

در این مجمع گودرز فهیمی و عزت‌اله پرنیان به رقابت پرداختند و در نهایت پرنیان رئیس اسبق هیأت جانبازان و معلولان با کسب 12 رای در مقابل پنج رای فهیمی یک‌بار دیگر سکاندار هیأت جانبازان و معلولان استان کرمانشاه شد.
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.