28 مرداد 1398/ ۱۸ ذو الحجة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 65423
1398,شنبه 31 فروردين11:38
اشتراک گذاری در:
عکس روز

ذوق‌زدگی سیا از پرت و پلا گویی دو نماینده فراکسیون امید!


 
نظرات ساختارشکنانه و بی‌نسبتی رفتار اعضای فراکسیون امید با مشکلات و مطالبات مردم اتفاق تازه‌ای نیست!
ذوق‌زدگی رادیو سیا از پرت و پلا گویی دو نماینده فراکسیون امید!

به گزارش جهان نیوز، از اهانت به حجاب اسلامی گرفته تا اصرار بر عضویت در پیمان‌های خلاف امنیت ملی کشور!

اخیرا اظهارات دو نماینده عضو فراکسیون امید – نمایندگان نقده و شیراز- و اعتراض آنان به کمک‌رسانی نیروهای مردمی عراقی و افغانستانی به مردم سیل‌زده، با ذوق‌زدگی رادیو سیا یعنی رادیو فردا رو‌به‌رو شد.

این رادیو، اظهارات ضد مقاومت این دو نماینده فراکسیون امید را با آب و تاب منتشر کرد!
رادیو فردا به بهانه اظهارات این دو نماینده، علیه نیروهای مردمی عراق و افغانستان که بدون چشمداشت مادی در حال امدادرسانی در مناطق سیل‌زده هستند، عقده‌گشایی کرد.

دو نماینده یاد شده که فرسنگ‌‌ها دور‌تر از مناطق سیل‌زده و مردم بحران‌زده به سر می‌برند؛ خود را نگران حضور نیروهای خارجی در داخل کشور معرفی می‌کنند اما در پی جلب اعتماد دشمنان، در قالب پذیرش لایحه‌ای چون FATF تقلا می‌نمایند!

منبع:کیهان
سازمان سیا     فراکسیون امید     مناطق سیل زده                                
Reply
no
0
yes
0
1398/01/31 - 13:01
سلام ، مماشات با مسئولان نفوذی که خیانت و سرسپردگی به دشمنان کاملا اثبات شده مورد تنفر و انتظار مردم است تا بنجو مقتضی با این غده سرطانی نظام که تبدیل به ستون پنجم دشمن شده و بر خلاف جهت و راستای خواست مردم و رهبر معظم انقلاب و مصالح نظام و اسلام حرکت کرده برخورد انقلابی صورت پذیرد.
در تمام دنیا هنگامی که فساد و خیانت در عملکرد هر مسئولی اثبات شد لازم است ضمن روشنگری نسبت به حذف عنصر نفوذی و فاسد اقدام شود اما معلوم نیست به چه علت هیچگونه برخوردی با نفوذیها نشده و مشکلات کشور و مردم را روز به روز بیشتر میکنند.
همانگونه که رهبر معظم انقلاب و سایر علمای شیعه اعلام کردند ، دشمن وارد جنگ تمام عیار اقتصادی با نظام اسلامی شده که میبایست مردم ضمن حفظ هوشیاری به آینده امیدوار باشند زیرا پیروزی همیشه با لشکریان اسلام است.
میدانیم در هر جنگی درگیری بین دو گروه وجود دارد لذا نمیتوان بی حرکت ماند تا دشمن هر گونه ضربه ای وارد کند و از مردم بخواهیم صبر و تحمل کنند. در حال حاضر سپاه پاسداران علاوه بر قدرت بی نظیر نظامی دارای قدرتهای پنهان و معنوی دیگری نیز هست که مهمترین قدرت سپاه ولایتمداری و دلسوزی واقعی برای مردم و نظام است لذا مردم انتظار دارند برخوردهای لازم با مسئولان نفوذی و فاسد بعمل آورند و به هیچ وجه نگران بازخورد دشمنان خارجی نباشند زیرا تمام دنیا از جنگ بین خیر و شر مطلع هستند و چنانچه لازم باشد ملتهای آزاده دنیا طرفدار خیر و حق خواهند بود.
اینها تنها خواسته مردم است تا برخورد قانونی و لازم با مسئولان نفوذی و فاسدی که با سرمایه های هنگفتی که از دشمنان در اختیار دارند در اقتصاد و معیشت اختلال ایجاد نکنند.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.