شناسه خبر : 65447
دوشنبه 02 ارديبهشت 1398 , 09:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز

سینه زنی رزمندگان فاطمیون در پلدختر

رزمندگان فاطمیون پیش‌تر، در شرایط سخت سوریه حضور داشته و تجربه‌های فراوانی کسب کرده‌اند، حالا آمادگی حضور در مناطق سیل‌زده را دارند.

سینه زنی رزمندگان فاطمیون در پلدختر+فیلم

برادران افغانستانی خود را شریک خون ایرانی‌ها می‌دانند و در موضوعاتی همچون دفاع مقدس و دفاع از حرم و موارد دیگر با ایرانی‌ها برادرانه مشارکت کرده‌اند، حالا هم برایشان فرقی نمی‌کند در این میدان جهاد علیه داعش به‌پا خیزند یا در مقابله با بلایای طبیعی حضور داشته باشند، در هر صورت آماده هستند تا از تجارب و تخصص خود در دفاع از ارزش‌های اسلامی استفاده کنند. از آنجایی که رزمندگان فاطمیون پیش‌تر، در شرایط سخت سوریه حضور داشته و تجربه‌های فراوانی کسب کرده‌اند، حالا آمادگی حضور در مناطق سیل‌زده را دارند. حالا با اعزام‌های متعدد در کمک رسانی به مردم سیل زده پلدختر مشارکت کردند.

معاون فرهنگی حشدالشعبی عراق در بازدید از مناطق سیل‌زده، به‌دیدن جهادگران فاطمیون آمده و برایشان صحبت کرد. مراسم سینه زنی رزمندگان فاطمیون و توسل به حضرت زینب(س) در کنار سید هاشم الحیدری، معاون فرهنگی حشدالشعبی این مراسم حین عملیات امدادرسانی به سیل زدگان لرستان برگزار شده است. فیلم این مراسم در ادامه قابل مشاهده است:

download

تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi