شناسه خبر : 65466
دوشنبه 02 ارديبهشت 1398 , 12:15
اشتراک گذاری در :
عکس روز

انتخاب نمایندگان قوه مقننه در شورای فرهنگ ایثار وشهادت

دو تن از نمایندگان مجلس برای عضویت در شورای عالی توسعه و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت انتخاب شدند.

فاش نیوز - دو تن از نمایندگان مجلس برای عضویت در شورای عالی توسعه و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، نمایندگان مجلس شورای اسلامی زهرا ساعی نماینده مردم تبریز و عباس گودرزی نماینده بروجرد را به عنوان اعضای شورای عالی توسعه و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت انتخاب کردند.

بر اساس این گزارش از مجموع 124 رای ماخوذه در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی زهرا ساعی با 94 رای و عباس گودرزی با 79 رای به عنوان نماینده قوه مقننه برای عضویت در این شورا انتخاب شدند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در برنامه ششم توسعه بر اساس بخش 16 قوانین ایثارگری، دولت، بنیاد شهید، وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی، ستاد کل نیروهای مسلح و ... را موظف به ترویج و گسترش فرهنگ ایثار وشهادت کردند.

اما متاسفانه با وجود گذشت سه سال از برنامه ششم توسعه کشور، هنوز در این خصوص اقدامی صورت نگرفته است و انتظار می رود، انتخاب نمایندگان جوان و ایثارگر منشا تحولی در این زمینه باشد.

کد خبرنگار: 17
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
تنها کاری که باید انجام دهند
اینکه بنیاد را تبدیل به وزارتخانه کنند
بقیه اش خودبخود درست میشه
این کار هم فقط از حاج اقا نوروزی برمی آید که اهل عمل هستند.
به هر حال برای همه فعالین در حوزه ایثار آرزوی موفقیت دارم
به این بازی ها پایان دهید به جانبازان زیر 25 درصد معیشت بگیر فروردین ماه 600 ت صدقه دادند در دیار کفرستان بیشتر از اینجا مدافعان کشور را تکریم می کنند
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi