شناسه خبر : 65489
سه شنبه 03 ارديبهشت 1398 , 10:41
اشتراک گذاری در :
عکس روز

برجام، نتیجه خودسری!

ناشناس - چطور امکان دارد شخصی ایرانی فکر کند بزرگترین قدرت اقتصادی جهان تاثیری در جنگ اقتصادی با کشورمان نداشته باشد؟ قطعا تاثیر زیادی دارد اما مسئولان بجای تدبیر و فکر چاره متاسفانه برجام را تصویب کردند و حکومت اسلامی را با دشمن درگیر کردند.

رهبر معظم انقلاب هرگز برجام را تایید نکرد بلکه فقط خواست مانع از عملکرد و تصمیم مسئولان نشود زیرا چنانچه همان روز اول که برجام تصویب شد همچون جلوگیری از مذاکره مستقیم با آمریکا ممنوع کرده بود امروز در بوق می کردند که رهبر معظم انقلاب اجازه نداد برجام تصویب شود در غیر این صورت همانطور که قبل از تصویب برجام شعار دادند مملکت گلستان میشد ولی نگذاشتند.

عبرت های تاریخ در سنت زندگانی پیامبران و معصومین (ع) بسیار است زیرا اراده الهی تمام راه های نجات مسلمانان از چنگال شیاطین را توسط ایشان نشان داده اما معلوم نیست کسانی که در لباس تشیع هستند چگونه از سنت پیامبران و معصومین (ع) پیروی نکردند و در دام خدعه دشمن شیطان صفت افتادند.

بزرگترین درس تاریخ صفین است که نمونه ای از خودسری و عمل نکردن به اراده رهبر است لذا حاصل خودسری آنها باعث شد تا استکبار تا امروز ادامه پیدا کند لیکن امیدمان را به امیدواری رهبری معظم انقلاب پیوند دادیم تا نابودی استکبار جهانی را پس از قرنها جنایت نابود و از صفحه روزگار پاک کنیم البته عده ای نمی گذارند که می دانیم آنها نیز همراه با استکبار جهانی نابود خواهند شد.

 

جهان در انتظار موعود اعظم (عج) لحظه شماری می کند او می آید و انتقام مظلومان عالم را می ستاند. آمین

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi