شناسه خبر : 65753
یکشنبه 15 ارديبهشت 1398 , 09:52
اشتراک گذاری در :
عکس روز

آیا با نیرنگ، عدالت ذبح می شود؟!

امیدواریم با جدیت و بدون ملاحظه، "مدعی العموم" به مالباختگان این شرکت که خانواده شهدا و ایثارگران و نخبگان یزد هستند رسیدگی عاجل نماید.

میثاق س.ع.امام -

به نام حق نور مطلق

سلام بر امام علی (ع) بزرگواری که به خاطر عدالت شهید شد و سر فرزندش ثارالله برنیزه گشت که ذلت نپذیرد و آمر به معروف وناهی از منکر باشد و حق الناس را پاس دارد...

سال گذشته قبل از ماه رمضان در امامزاده شمس الحق علیه السلام همراه شدیم به نمایندگی از خانواده شهدا و ایثارگران، نخبگان و مالباخته گانی که به اعتماد و باورشان خیانت شده بود و سکوت نکردند. بعد از یک سال خون دل خوردن ، بالاخره عضویت خود را احیا کردند و توسط دادگاه بدوی و تجدید نظر شرکت غیر قانونی و به صورتی عجیب منحل شد!
آقای دکتر رحیم زاده میبدی به عنوان مشاوری امین 'استاد گرانقدر و کار بلدی نام آشنا به همراه جناب آقای نعمت اللهی، بزرگواری خبره و خوشنام که سالیانی را قضاوت نموده است، به عنوان مردان قانون وکالت ما را پذیرفتند و حق را برکرسی نشاندند و ما دست دردست هم از اینجا تا تهران، تمام تلاش و همتمان را به کار بستیم  و مشکل اعضا دراین مقطع حل شد.

بیش از ۵۰٪ راه را رفته ایم و حالا نوبت بازگشت پول هایی است که اضافه گرفته شده و وامی که معلوم نیست چه کسی گرفته و کجا هزینه شده است؟! چون گفتند وام ندارد و از ما نقد گرفتند.

هشت سال بدون قرارداد و پایبندی به اساسنامه و قانون.

طی این دوسال هم که آش را با جایش بردند و زمان به نفع آنان بود. توهین و ضرب و شتم و مزاحمت و ممانعت از حق!

آیا این خسارات جبران خواهد شد؟

مطمئنا' همت مضاعف می طلبد. این پول ها را هرکجا سرمایه گذاری کرده باشند حتی اگر اصل آن را به مردم برگردانند چندین برابر سود کرده اند.

امیدواریم با جدیت و بدون ملاحظه، "مدعی العموم" به مالباختگان این شرکت که خانواده شهدا و ایثارگران و نخبگان یزد هستند رسیدگی عاجل نماید.
از ریاست محترم دادگستری کل استان یزد و رئیس محترم دادگستری شهرستان یزد متشکریم ' العدل اساس الملک

دلیر و گستاخ برای گرفتن حق
رمز اقتدار یک ملت
حضور دلیرانه در میدان ها

گام دوم، عدالت، مبارزه با فساد

بیانات رهبری فقط برای همایش و بنر و سخنرانی نیست.
مدعیان به هوش، به عمل کار برآید. متولیان به هوش!
بدون ملاحظه و تبعیض.

آیا با نیرنگ، عدالت ذبح می شود؟!
ورق بزنید و مالباختگان و برگزیده ها را ببینید!


*خانواده شهدا و ایثارگران و نخبگان یزد "مالباختگان"

کد خبرنگار: 20
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi