شناسه خبر : 65944
یکشنبه 22 ارديبهشت 1398 , 12:51
اشتراک گذاری در :
عکس روز

در مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی استان خوزستان در اهواز برگزار شد:

کارگاه آموزشی نقش روزه داری در سلامت جسمی ایثارگران

کارگاه یک روزه «نقش روزه داری در سلامت جسمی ایثارگران» در سالن اجتماعات مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی استان خوزستان، در شهر اهواز برگزار گردید.

فاش نیوز - همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان کارگاه یک روزه  «نقش روزه داری در سلامت جسمی ایثارگران» در سالن اجتماعات مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی استان خوزستان، در شهر اهواز برگزار گردید.

به گزارش همکار ما از اهواز، جانباز هفتاد درصد "سیروس عاقلی"، مسئول مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی استان خوزستان با تبریک حلول ماه مبارک رمضان به اعضای شرکت کننده در جلسه، در خصوص هدف از برگزاری این کارگاه یک روزه گفت: ما برای ارتقای سلامتی پرسنل و جانبازان معزز بر تداوم این برنامه ها تاکید داریم.

مسئول مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی خوزستان افزود: با وجود پتانسیل هایی که مرکز دارد تلاش ما افزایش سطح سلامت
خانواده معزز ایثارگران با استفاده از دانش روز و نشر آن در ابعاد بهداشت و سلامت است، ضمن اینکه ما سعی داریم این برنامه ها با کمک همکاران شاغل در اداره کل، مناطق و بخش بهداشت تداوم داشته باشد.

توضیح دادنی است، محورهای کارگاه «نقش روزه داری در سلامت جسمی ایثارگران»، روزه داری و سلامت روان، تاثیر روزه داری بر عملکرد بدن، نقش تغذیه صحیح در ماه مبارک رمضان و تاثیر آن بر سلامت روزه داران بود که به ترتیب توسط
دکتر "سمیه اشرفی" متخصص اعصاب و روان، "مجتبی شمس" کارشناس پرستاری و "خانم سیاحی" به عنوان کارشناس تغذیه برای حاضران در این کارگاه آموزش داده شد.

گزارش از جعفری
 

کد خبرنگار: 17
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
برای مردم فقیر و ضعیف روزه داری خوبه !
یه روز تو ماه مبارک رمضان مردی مشغول زدن یه مرد فقیر و ژنده پوش بود . مردم دورشو گرفتند گفتند مومن این چه کاریه ؟ از ماه رمضان خجالت بکش ! این مرد فقیر را برای چی می زنی ؟
آن مرد که از نفس افتاده بود گفت آی مردم ما بخاطر درک فقرا روزه می گیریم ولی آمدم می بینم نشسته ظرف غذا هم جلوش ؟؟
آقای ساقی سلام . من فکر می کنم باید همکار فاش نیوز و از همه مهمتر ایثارگران خوزستانی به یه نحوی ازشون مورد تقدیر و تشکر بشه از طریق سایت . شما به عنوان مسئول رسانه جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی اختیارات خاص دارید . فکرتون بازه و می تونید راهشو پیدا کنید . خداایش خیلی خوب بین همکار شما و ایثارگران در تمام زمینه ها در استان خوزستان تعامل شهدایی برقرار میشه و نتیجه اش نشر ارزشهاست که در غبار زمان گم نشن . دیگه خود دانید از ما گفتن بود .

نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi