25 تير 1398/ ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 65944
1398,یکشنبه 22 ارديبهشت12:51
اشتراک گذاری در:
عکس روز
در مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی استان خوزستان در اهواز برگزار شد:

کارگاه آموزشی نقش روزه داری در سلامت جسمی ایثارگران


کارگاه یک روزه «نقش روزه داری در سلامت جسمی ایثارگران» در سالن اجتماعات مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی استان خوزستان، در شهر اهواز برگزار گردید.

کارگاه آموزشی نقش روزه داری در سلامت جسمی ایثارگران

فاش نیوز - همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان کارگاه یک روزه  «نقش روزه داری در سلامت جسمی ایثارگران» در سالن اجتماعات مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی استان خوزستان، در شهر اهواز برگزار گردید.

به گزارش همکار ما از اهواز، جانباز هفتاد درصد "سیروس عاقلی"، مسئول مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی استان خوزستان با تبریک حلول ماه مبارک رمضان به اعضای شرکت کننده در جلسه، در خصوص هدف از برگزاری این کارگاه یک روزه گفت: ما برای ارتقای سلامتی پرسنل و جانبازان معزز بر تداوم این برنامه ها تاکید داریم.

مسئول مرکز توانبخشی جانبازان نخاعی خوزستان افزود: با وجود پتانسیل هایی که مرکز دارد تلاش ما افزایش سطح سلامت
خانواده معزز ایثارگران با استفاده از دانش روز و نشر آن در ابعاد بهداشت و سلامت است، ضمن اینکه ما سعی داریم این برنامه ها با کمک همکاران شاغل در اداره کل، مناطق و بخش بهداشت تداوم داشته باشد.

توضیح دادنی است، محورهای کارگاه «نقش روزه داری در سلامت جسمی ایثارگران»، روزه داری و سلامت روان، تاثیر روزه داری بر عملکرد بدن، نقش تغذیه صحیح در ماه مبارک رمضان و تاثیر آن بر سلامت روزه داران بود که به ترتیب توسط
دکتر "سمیه اشرفی" متخصص اعصاب و روان، "مجتبی شمس" کارشناس پرستاری و "خانم سیاحی" به عنوان کارشناس تغذیه برای حاضران در این کارگاه آموزش داده شد.

گزارش از جعفری
 


کد خبرنگار : 17


ماه رمضان     جانبازان نخاعی     خوزستان                                
Reply
no
0
yes
2
ناشناس
1398/02/22 - 13:46
برای مردم فقیر و ضعیف روزه داری خوبه !


no
0
yes
2
ناشناس دومی
1398/02/22 - 19:06
یه روز تو ماه مبارک رمضان مردی مشغول زدن یه مرد فقیر و ژنده پوش بود . مردم دورشو گرفتند گفتند مومن این چه کاریه ؟ از ماه رمضان خجالت بکش ! این مرد فقیر را برای چی می زنی ؟
آن مرد که از نفس افتاده بود گفت آی مردم ما بخاطر درک فقرا روزه می گیریم ولی آمدم می بینم نشسته ظرف غذا هم جلوش ؟؟


Reply
no
0
yes
1
قنبر مبارز
1398/02/23 - 12:05
آقای ساقی سلام . من فکر می کنم باید همکار فاش نیوز و از همه مهمتر ایثارگران خوزستانی به یه نحوی ازشون مورد تقدیر و تشکر بشه از طریق سایت . شما به عنوان مسئول رسانه جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی اختیارات خاص دارید . فکرتون بازه و می تونید راهشو پیدا کنید . خداایش خیلی خوب بین همکار شما و ایثارگران در تمام زمینه ها در استان خوزستان تعامل شهدایی برقرار میشه و نتیجه اش نشر ارزشهاست که در غبار زمان گم نشن . دیگه خود دانید از ما گفتن بود .نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.