01 اسفند 1398/ ۲۶ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 66044
1398,دوشنبه 23 ارديبهشت11:40
اشتراک گذاری در:
عکس روز

بیمه دی چهارمحال و بختیاری هم مثل بقیه!


جعفر عسگری ارجنکی جانباز 70% - جناب شهیدی معاون محترم ریاست جمهور و ریاست عالی بنیاد

 همانطوری که استحضار دارید طبق قوانین مجلس شورای اسلامی و دستورالعمل ها و بخشنامه های مکمل درمان جامعه هدف 100% رایگان تعریف شده است که با کمال تاسف از زمان انتقال هزینه درمان از بیمه ایران به بیمه دی سلایق شخصی در بیمه دی کاملا مشهود است و بارها جانبازان و خانواده معظم به بیمه دی استان چهارمحال و بختیاری مراجعه و هزینه دارو و تجهیزات را به کمتر از نصف قلیل داده اند و این ظلم بزرگی به جامعه هدف است. محضر مبارکتون عرض شود چرا باید تاوان اختلاس هایی نجومی که می شود را روی سر ایثارگران پیاده می کنند.

با اوصافی که تقدیم حضورتان کردم و مطالبی که همرزمان گزارش داده اند مقرر شده بیمه دی برای پرداخت هزینه سقف تعیین نماید . خواهشمند است دستور فرمایید جلوی این فاجعه عظیم گرفته شود وگرنه مرگ جامعه هدف رقم خواهد خورد.

با سپاس فراوان


کد خبرنگار : 20


بیمه     دی     چهارمحال و بختیاری     پرداخت                            
Reply
no
0
yes
1
مرتضی قنبری وفا
1398/02/23 - 14:14
ما که عطایش را به لقایش بخشیده ایم.
با اینکه جانباز 70 درصد هستیم 100 درصد هزینه داروهایمان را کاملا" آزاد تهیه می کنیم.
برای مثال یک دارو که بصورت روتین مصرف می کنیم و تخصصی هم هست مثل (الانزاپین) ،ابتدا باید به دکتر متخصص اعصاب و روان مراجعه کنیم و هنگامی که نسخه را به داروخانه 13 آبان ، که کاملا" دولتی است می بریم به جای 100 عدد ، تعداد قرص مندرج در دفترچه فقط 60 عدد به ما تحویل می دهند ، چون برای مبلغ کل داروها سقف مالی قرار می دهند.
به همین جهت مستقیم به داروخانه مراجعه کرده و آزاد بدون نسخه دارو می گیریم.
فقط خدا را شکر داروخانه اگر آشنا نباشد با رویت کارت جانبازی دارو را به ما تحویل می دهند.
فقط تو این فکر هستم مسئولان این حوزه اگر به آخرت اعتقاد داند جواب خدا را چه میدهند که از بابت تهیه داروهای جانبازان کارشکنی می کنند


no
0
yes
1
1398/02/24 - 12:43
زاتاکس که مخصوص بیماران اعصاب وروان است یا سرتلانین کاملا ازاد محاسبه میشه .وگران .


Reply
no
0
yes
0
جانباز معسر مضطر صدقه بگیر ساتا
1398/02/24 - 10:57
نماینده مجلس == من از رئیس بنیاد شهید تقاضا می کنم که حداقل به فکر فردای قیامت و جواب نکرده های خود باشد

Reply
no
0
yes
0
رهوک
1398/02/25 - 09:13
ما تاکنون در طول شکل گیری بنیاد شهید و امور ایثارگران بی تفاوت تر از جناب شهیدی مسئول در بنیاد ندیده ایم .جناب شهیدی یا تعمدا خوابی یا فاجعه ای که بر سر جامعه ایثارگر در این مدت آورده ای بی خبری و اگر کهولت سن مانع خدمت صادقانه هست علی برکت الله جامعه ایثار فرزندان شایسته برایر خدمتگذاری دارد.

Reply
no
0
yes
0
سری
1398/02/25 - 09:20
درودها همرزمان

Reply
no
0
yes
0
جانباز
1398/02/25 - 11:14
سلام خدا قوت نماز وروزه شما عزیزان که فقط خدارا دارید وسنگ صبوری همدل ودل نگرانمان با زیر مجموعه پرتلاش ودلهای مالامال درد ورنج وچشمهایی نگران فرد فرداهای دگر و قلبی زلال وپاک به لطافت کلمه بهر ونسیم دل نگیزش وبوی بوی یاس های مهربان وعطر سکراور بهرهی جبهه ودشت ونخلستانهای خوزستان ودستهای به گرمی اسلحه هی یاران انمان در سنگرها و.. جبهه های عشق وایثار که درخت غیرتش خوب ببار نشسته بود ودهان وزبان که حرفهایشن عطش شنیده حافطخوانی اصغر ورضا که موقع دل تنگی جمع را دورهم می وردند وکلمه حاجی که از صفای دل ناخوداگاه از دهان ها بیرون می پرید وبوی صمیمیت میدادنه دروغ وفریب ونیرنگ که وقلمهای که بر روی نامه های وپاکتهی مخصوص که خود بچه ها زراحی کرده بودند یدش بخیر حاجی اصغر میگفت فکراتن رو بیارین رو کاغذ حرف دلتون حتی یک خط اینها بعدها خودش یک کتاب نانوشته یک دنیا خازه و.. هست پاکت های نامه جبهه رو فکر وایده بود خیلی شوخ ودوست داشتنی با دبیات که جون میداد برایش قلم برقص بیفته وکاغذ رو پرکنه از یک دنیا با هم بودن عشق وخاطره و.. میگفت خرماهای زیادی بالای نخل بود وچشمهایمان برایشان برق میزد با پاهای برهنه ولبهای ترک خورده وخشک دپا برهنه دستهایمان کندیم وبطرف خرماها پرتاب کردیم خرماهای زیادی بر زمین ریخت ولی دیگر ما دست نداشتیم .میگه یادته ایکش تمام زندگیم میدادم یک دقیقه برمیگشتم ان زمان وبخودش میگه نه نمیشه چشمهای خیس پراشک وگونه های نمناکش از اتاق بیرون میزنه افسردگی گرفته میزنه بدیوار از قافله جاموندم دنیا برایمن .. جای من نیست خوندم براش گفت .. داروهاش دوهفته شهر زیر پا گذشتم گیرم نیامد گفت بریه عطاری جون دست خداست وقتی هزینه داروهاش بیمه دی از 4500000هرار تومان 2500000 یعنی نصف بهش ددند خندید گفت جای مانیست عده ای امدند کارمان را انجان بدهند ولی نه خدا هست خدا ندهند وگفت من یتق الوو وجعل له مخر........ای سای از بس از بیمه دی گفتیم دی اب شد وگذاشت بهمن امد ولی... چرا بیمه دی هزینه ه را نمیده میگه 30 %

Reply
no
0
yes
0
ایثارگر
1398/03/02 - 01:09
یا شهیدی دروغ می گوید یا بیمه دی ماس مالی میکند یا ایثارگران حرف راست نمیگویند ..... یک مسئول با دل و جرات بیاد مشکل ایثارگر و بیمه دی را حل کند !!!!!!!!!!!!! ( واقعا عرضه میخواهد )

Reply
no
0
yes
0
آزاده
1398/03/02 - 01:11
بیمه دی هزینه درمان را بعد از 6 ماه و بطور نصف پرداخت میکند .

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.