01 اسفند 1398/ ۲۶ جمادى الثانية ۱۴۴۱
شناسه خبر : 66091
1398,سه شنبه 24 ارديبهشت14:00
اشتراک گذاری در:
عکس روز

رهبری و مقابله با انحراف!


ناشناس - در دموکراسی غربی رهبر یا شاه جایگاه تشریفاتی و معنوی دارد که فاقد قدرت اجرایی رییس جمهور میباشد اما بخشی از تاثیر گذاری بر مردم را بعهده دارند اما در حکومت اسلامی که متاسفانه با دموکراسی غربی مدیریت می گردد این دو موضوع کاملا متفاوت است و رهبری دارای جایگاه فرماندهی کل قوا و تصمیم گیری در استراتزی بلند مدت و مهمتر از اینها امامت جامعه اسلامی هست که نقشی فراملی و جهانی را ایفا می کند. لذا تفکیک این موضوعات یا انطباق جایگاه رهبری با دموکراسی غربی موجب واکاوی این اشکالات توسط عده ای نادان شده که اغلب مورد سوء استفاده دشمنان معاند و ابلهان داخلی قرار گرفته و همیشه طراحان این مقوله با سر به زمین گرم خوردند که همیشه با لطف و محبت رهبر معظم انقلاب حمایت شدند لیکن طراحان این سوال دست از ابلهی و کوتاه فکری بر نمی دارند.

 موضوع دین و مذهب برای انسان ها همچون روح در جسم است که تفکیک آنها غیر ممکن است و لازم و ملزوم یکدیگر هستند. فرضیه های شکست خورده غربی ها و استکباری برای جدا کردن دین از سیاست یا دین ستیزی در تمام جوانب همواره محکوم به شکست بوده زیرا دین مطابق فطرت انسان توسط خالق انسان و جهان هستی نازل شده بنابراین هرگونه انحراف و دوری انسان ها از فطرت مساوی با مشکلات شدید جسمی و روحی و روانی گردیده که تنها درمان این بیماری های مهلک بازگشت انسان ها به فطرت الهی میباشد.

  شایان ذکر است قانون اساسی مطابق اسلام و تشیع برنامه ریزی شده به همین دلیل بیش از 98 درصد مردم شیعه به قانون اساسی رای مثبت دادند و همواره خواستار ایجاد مدینه فاضله با مدیریت کامل و مطلق ولایت می باشند اما برای همخوانی با حکومت سایر کشورها مجبوریم روش دمکراسی غربی را اجرا کنیم.

  از فضول ها سوال کنید آیا در کشور ژاپن که پس از جنگ جهانی دوم امپراتور دارای شخصیتی شبیه به رهبر و امام شیعیان اما بسیار کمرنگ دارد چرا چنین موضوعاتی مطرح نیست و مردم را وادار به ترک سنت ها و پیروی از ابتذال غرب کردند؟ آمریکا صنعت کامپیوتر را به ژاپن داد تا از طریق نیروی انسانی وظیفه شناس ژاپنی به ثروت های انبوهی در این زمینه رسیدند اما این روش ثروتمند شدن با بردگی در ایران امکانپذیر نیست بلکه هزاران سال ثروت مردم ایران از تولید نفایس و هنرهای دستی به دست آمده و می بایست براساس فرامین رهبر معظم انقلاب در قالب اقتصاد مقاومتی پیگیری شود.


کد خبرنگار : 20


رهبری     انحراف     مقابله     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.