30 شهريور 1398/ ۲۲ محرم ۱۴۴۱
شناسه خبر : 66191
1398,شنبه 28 ارديبهشت11:05
اشتراک گذاری در:
عکس روز

نشریه آمریکایی: ما مردم ایران را مقاوم‌تر می‌کنیم


نشریه آمریکایی: سیاست ما ورشکسته است ما مردم ایران را مقاوم‌تر می‌کنیم
یک نشریه آمریکایی معتقد است نتیجه سیاست‌های دولت ترامپ، تشدید مقاومت در ایران است.
آمریکن کانسرواتیو با اشاره به فشارهای آمریکا علیه ایران می‌نویسد: این سیاست‌ها موجب افزایش دشمنی و مقاومت ملت ایران در مقابل آمریکا می‌شود.
تندروهای دولت آمریکا از نابودی حکومت ایران ناامید هستند، اما در روش سخت و سنگینی که در پیش گرفته‌اند، به حکومت ایران قدرت سیاسی فراوانی داده‌اند.
اقدام آمریکا هیچ کمکی نمی‌کند جز اینکه الهام‌بخش احساسات ناخوشایند مردم علیه دولت خارجی باشد که این کار را علیه آنها انجام می‌دهد و تمایل بیشتری برای حمایت از دولت ایران ایجاد می‌کند.
هر ملتی در برابر قلدری بیگانگان مقاومت نشان می‌دهد و همین امر در مورد ایرانیان نیز صادق است. طرفداران تغییر رژیم در آمریکا می‌خواهند خود را در آغوش ملت ایران قرار دهند اما سیاست‌هایشان در حال زیان‌رساندن و آسیب است.
سیاست ما مقابل ایران ورشکسته است اما مقامات ما هنوز هم می‌توانند ادعا کنند در کنار مردمی ایستاده‌اند که آنها را تهدید می‌کنند!
آمریکن کانسرواتیو     دولت ترامپ     مقاومت                                
Reply
no
0
yes
0
1398/02/28 - 12:29
سلام ، خیلی جالب است که خودشان به حماقت سیاستمداران اعتراف میکنند اما آنچه باعث مقاومت مردم ایران شده تهدید بیگانه نیست بلکه مکتب عاشورا و قداست خون شهیدان و مهمتر از اینها فرماندهی رهبر معظم انقلاب است که تمام توطئه های دشمنان را خنثی و تبدیل به فرصت های عالی کرده است لذا بهتر است دشمنان از ارزشهای مردم ایران عبرت بگیرند.
مردم ایران فقط یک مشکل دارند آنهم حضور عده ای غربگرای گرین کارتی در حاکمیت است که مدام باعث بروز مشکلات جدید و سخت شدن شرایط جنگ اقتصادی برای مردم شده است. اگر غربگراهای گرین کارتی در حکومت نبودند امروز آمریکا و اروپا و هر نوع دشمن کوچک و بزرگ تسلیم شده بودند اما متاسفانه ستون پنجم دشمن از داخل نقاط ضعف و منفذهای نفوذ را به دشمنان نشان میدهند و باعث کندی دست یابی مردم ایران به پیروزی نهایی و قطعی و امیدوار شدن دشمنان گردیده است.

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.