24 آبان 1398/ ۱۸ ربيع الأول ۱۴۴۱
شناسه خبر : 66200
1398,جمعه 03 خرداد17:00
اشتراک گذاری در:
عکس روز

راهکار مقابله با گرانی مسکن


مسئولین نفوذی بر تاثیر اندک تحریم ها آنچنان نفت ریختند که باعث شدند تحریم ها از اثر اندک تبدیل به بحران های معیشتی شود.

راهکار مقابله با گرانی مسکن

ناشناس - کسانی که از نزدیک با جانبازان نخاعی 70 درصد آشنا هستند به خوبی می دانند که آنها با فدا کردن جانشان انتظار داشتند حکومت اسلامی تمام و کمال تشکیل شود تا با اجرای قوانین برگرفته از اسلام و سنت پیامبران و معصومین (ع) هیچ مسلمانی درمانده و محتاج نشود اما در جامعه اسلامی که حکومت اسلامی حاکم است، متاسفانه عده ای نامسلمان در پست های حساس قرار گرفتند که بجز ضربه زدن به اسلام کار دیگری نکردند. جانبازان نخاعی از مشاهده کوکان کار که در سطل های زباله دنبال روزی هستند به شدت نگران میباشند.

اکثریت جانبازان و خانواده های شهدا از شرایط حاکم در کشور به شدت معترض می باشند و خواهان اصلاح وضعیت و تغییر مسئولان لیبرال هستند اما همچنان برای جلوگیری از تضعیف نظام سکوت کردند.

امام جمعه محترم و انقلابی شهر مقدس مشهد در نماز جمعه این هفته نسبت به گرانی خرما در ماه مبارک معترض شد که چرا خرما بدون ارتباط با تحریم دشمن و ارز، اینطور توسط دلالان گران شده و حکومت اسلامی نظاره گر چاپیدن مردم و پر شدن جیب دلالان است؟

البته باید به گرانی بی سابقه و مهندسی شده توسط دشمن در قیمت مسکن اشاره کنیم که به طور مستقیم صاحبان انقلاب یعنی مردم کوچه و بازار و مستضعفین را به بن بست خانه اجاره ای نشانده و عده ای دلال باعث افزایش قیمت زمین های هکتاری و بزرگ اطراف شهرها شدند که همین نقشه توانست قیمت املاک داخل شهرها را بطور کاذب تا سه برابر افزایش دهد که بالطبع قیمت زمین های هکتاری افزایش یافت تا دلال ها  ثروتمند شوند.
راهکار مسئولین سال هاست تعیین مالیات بر خانه های خالی بوده که هرگز قابل اجرا نبوده و شرایط مسکن روز به روز توسط بساز بفروش های نفوذی در دولت بدتر شده است.

 بهترین راهکار عملی که قادر است خیلی زود موثر واقع شود صدور مجوز ساخت و ساز برای زمین های خرد زیر 200 و 300 متر است زیرا در حال حاضر قیمت اینگونه زمین ها بسیار کمتر از زمین های دارای مجوز ساخت است و مردم کم درآمد می توانند اینگونه زمین ها را خریداری کنند. اکثریت مالکان زمین های خرد فاقد مجوز ساخت کم درآمد هستند و فقط زورشان به اینگونه زمین ها رسیده است. از این طریق شهرداری ها نیز می توانند درآمد مناسبی کسب کنند که در حال حاضر به علت رکود ساخت و ساز به شدت دچار مشکلات درآمدی هستند تا حدی که از پرداخت حقوق کارگران ناتوان شده اند.

 مسئولین نفوذی بر تاثیر اندک تحریم ها آنچنان نفت ریختند که باعث شدند تحریم ها از اثر اندک تبدیل به بحران های معیشتی شود. اگر اینطور افراد دشمن و همدست با دشمن محسوب و مجازات نشوند فشارهای کاذب معیشتی بر مردم افزایش یافته و مطابق خواست و نقشه های شوم دشمنان با نظام و مردم پیش خواهد رفت.

پیروزی های اخیر افتخار آمیز است اما حفظ معیشت مردم بسیار واجب تر است.


کد خبرنگار : 20


معیشت     مسئولان نفوذی     جانبازان     فاش نیوز                            
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.