02 شهريور 1398/ ۲۳ ذو الحجة ۱۴۴۰
شناسه خبر : 66207
1398,یکشنبه 29 ارديبهشت14:04
اشتراک گذاری در:
عکس روز
رییس حراست : به منظور حل مشکلات جانبازان؛

با هرگونه فساد در مجموعه بنیاد شهید قاطعانه برخورد می‌شود


حوزه کاری حراست بنیاد طوری است که مسائل و مشکلات نه تنها جانبازان که ایثارگران را بصورت مداوم رصد می کند و بدون تبلیغات رسانه ای با نظارت بر کار مسئولین ذیربط با هرگونه فساد در مجموعه بنیاد بشدت برخورد می کند و

با هرگونه فساد در مجموعه بنیاد شهید قاطعانه برخورد می‌شود

فاش نیوز - مدیر کل حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در ساختمان انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان با اعضای هیئت مدیره و مدیران کمیته های مختلف گروه پیگیری انجمن دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن جانبازان در این دیدار که حسینی قائم مقام بازرسی بنیاد نیز حضور داشت، پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، حسین اسرافیلی با خیرمقدم به مدعوین جلسه و تبریک حلول ماه مبارک رمضان در گزارشی روند شکل گیری و فعالیت ها و نیز اقدامات و مطالباتی که مورد خواست جانبازان است را برشمرد و از مدیر حراست بنیاد خواست که این مطالبات و مشکلات را جدی انگاشته و نسبت به پیگیری تا حصول نتیجه را در دستور کار قرار دهد.

مهدی اسدزاده به عنوان مدیرعامل انجمن جانبازان نخاعی نیز با اشاره به پیگیری ها و مکاتباتی که برای حل و فصل مشکلات دارو درمان، بیمه، معیشت، خودرو و تجهیزان و لوازم مصرفی و توانبخشی جانبازان با مراجع مرتبط از جمله با بهداشت و درمان و تعاون و اموراجتماعی بنیادشهید انجام گرفته، خواستار تسریع در حل مشکلات جانبازان گردید.

در ادامه هریک از اعضای انجمن در توضیحاتی مطالب و مسایل مرتبط در حوزه کاری خود را بیان کردند و مشکلات اساسی پیش روی جانبازان را با توجه به افزایش سن جانبازان و لزوم توجه به کرامت ایثار و جانبازی این قشر معظم به اطلاع رییس حراست بنیاد رساندند.

"سجاد قاسمی" رییس مرکز حراست بنیاد نیز در سخنانی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع اعضای هیئت مدیره و گروه پیگیری مرکزی انجمن جانبازان نخاعی با بیان این نکته که بر همه مشکلات و مطالبات جانبازان اشراف کامل دارد و در حال پیگیری به منظور حل آنهاست افزود: حوزه کاری حراست بنیاد طوری است که مسائل و مشکلات نه تنها جانبازان که ایثارگران را بصورت مداوم رصد می کند و بدون تبلیغات رسانه ای با نظارت بر کار مسئولین ذیربط با هرگونه فساد در مجموعه بنیاد بشدت برخورد می کند و در صدد حل مشکلات و رفع کاستی ها در این زمینه است و در صورت نیار بدون اغماض با متخلفین و یا مدیرانی که در جهت انجام وظایف خود قصور و کوتاهی می کنند برخورد می کند.

رییس مرکز حراست بنیاد در پایان اظهار امیدواری کرد با پیگیری توامان انجمن و حراست بنیادشهید، مشکلات جانبازان هر په زودتر مرتفع و زمینه رضایتمندی واقعی جامعه هدف فراهم شود.

جزئیات و مشروح این گزارش متعاقبا به اطلاع ایثارگران و جانبازان خواهد رسید.

 

 


کد خبرنگار : 23


Reply
no
0
yes
0
1398/02/29 - 17:15
اگربه مشکلات جانبازان رسیدگی ورصد می شد اصلا این افراد با مشکلات عدیده نخاعی گردهم نمی امدندند وعلاج واقعه قبل از وقوع می شد جانباز از محیط درمان یک سالست ممانعت وشرط میگذارند برای ورود او ایا کی رصد کرد مونیتور بر فرق نخاعی کوبیده شد چه کردند
زبان بریده به کنجی نشسته صم بکم
به اززبان بلادیده منتقددر حکم
بیمار دفاع مقدس نیاز به محبت کارهای درمانی مشکلات روزمره دارد ما وظیفه داشتیم از ناموس وطن در شرایط بحرانی دفاع وهستی خویش را بیمه امت اسلام نماییم وظیفه دیگران در امنیتچیست

Reply
no
0
yes
2
ناشناس
1398/02/30 - 10:17
تبعیض و بی عدالتی هم نوعی تخلف است و باید از سوی حراست بنیاد رسیدگی شود
عدم اجرای قوانین آیا نوعی تخلف نیست ؟
برای امتحان ، نظارت کنید و ببنید چقدر از مواد برنامه ششم از سوی بنیاد اجرا شده است ؟
چرا برای جانبازان فاقد شغل پرونده کمک معیشت تشکیل نمیشه؟

Reply
no
0
yes
1
جانباز گمنام
1398/02/30 - 12:03
باسلام
جناب مسئول حراست مسئولین حراست کلیه دستگاههای اجرایی توسط رئیس آن سازمان تعیین و با تایید ضمنی برخی مراجع انهم صورت میگیرد و بنابراین هیچ وقت امکان ندارد چاقو دسته خودش را ببرد . لطفا شعار ندهید که با متخلفین برخورد میشود سیستم حراستهای کشور مادامی که تحت مدیریت مقام اجرایی دستگاه اجرایی مربوطه است برخورد با تخلفات شعاری بیش نیست پس لطفا شعار مبارزه با فساد را ندهید .

Reply
no
0
yes
2
کارمند بنیاد
1398/02/30 - 13:03
اگر این همه فساد وتخلف ومشگل در بنیاد وجود دارد بدلیل ضعف حراست است

Reply
no
0
yes
2
سرباز گمنام
1398/02/31 - 11:29
یاحراست بنیاددرجریان دزدیها وتخلفات دربنیاد هست یا نیست اگر هست واقدام نمیکند خائن هست اکر در جریان نیست بیعرضه هست در هردو حالت شریک جرم هست

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.