شناسه خبر : 66219
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 , 11:14
اشتراک گذاری در :
عکس روز

آماده‌سازی بسته افطاری ۴۰۰۰ نیازمند به همت «امام حسنی‌ها»

مراسم سالگرد تـأسیس جنبش مردمی امام حسنی‌ها به همراه بسته‌بندی پک‌های افطاری نیازمندان توسط اعضای گروه‌های جهادی در دفتر این گروه جنب امامزاده اسماعیل(ع) چیذر تهران انجام شد.

مراسم سالگرد تـأسیس جنبش مردمی امام حسنی‌ها به همراه بسته‌بندی پک‌های افطاری نیازمندان توسط اعضای گروه‌های جهادی در دفتر این گروه جنب امامزاده اسماعیل(ع) چیذر تهران انجام شد.

امسال برای چهارمین سال پیاپی برنامه افطاری به خانواده‌های بی‌بضاعت توسط گروه‌ جهادی امام حسنی‌ها انجام می‌شود. جنبش مردمی امام حسنی‌ها در ایام ولادت کریم اهل‌بیت امام حسن مجتبی(ع) تا شب‌های قدر بسته‌های افطار نیازمندان را تهیه و توزیع می‌کند. این بسته‌های افطاری به‌ارزش 25 هزار تومان قرار است در مناطق محروم و حاشیه شهر و بین خانواده‌های بی‌بضاعت تهران، لرستان، سیستان و بلوچستان و شهرستان بشاگرد توزیع شوند. بسته‌بندی اقلام افطاری ساده برای یک خانواده چهارنفری طی مراسمی توسط جهادگران عضو جنبش امام حسنی‌ها انجام شده و بسته‌های افطاری آماده توزیع به نیازمندان شد.

این بسته‌ها حاوی یک وعده افطاری همچون حلوا شکری، عسل، شیر، خرما، نان، قند و شکر، شکلات، چای، پنیر و... است که برای حفظ کرامت نیازمندان و مصرف بهینه به جای جمع شدن دور یک سفره برای برگزاری افطاری، به در خانه نیازمندان ارسال شده و تحویل آنان خواهد شد.

حدود دو هزار بسته‌ افطاری برای چهار هزار نیازمند تهیه شده و توزیع آن آغاز می‌شود. هزار بسته برای هزار خانوار چهارنفره تهرانی (چهار هزار نفر)، 100 بسته برای خانوارهای نیازمند بشاگرد (400 نفر)، 150 بسته برای خانواده‌های لرستانی و مابقی برای خانواده‌های بی‌بضاعت سیستان و بلوچستان در نظر گرفته شده است. توزیع بسته‌های افطاری در استان‌های لرستان و تهران در روز میلاد امام حسن(ع) و توزیع بسته‌های افطاری سیستان و بلوچستان و شهرستان بشاگرد همزمان با شب‌های قدر انجام خواهد شد.

علاقمندان همچنان می‌توانند برای شرکت در این طرح رمضانی و برای ارائه هدایا و نذورات خود، مبالغ مورد نظر را به شماره کارت: 6273-8110-9413-6105 واریز می‌کنند.

جنبش مردمی امام حسنی‌ها از 9 گروه جهادی و 27 گروه خیریه مردمی و هیأت تشکیل شده است که بیشتر در مناطق حاشیه شهر تهران فعالیت دارد اما شاخه‌های استانی آن در سیستان و بلوچستان، کرمان، لرستان و... نیز فعال است. نام این گروه به‌خاطر شکل‌گیری فعال آن در روز میلاد امام حسن(ع) به نام امام حسنی‌ها نامگذاری شده است.

بسته بندی افطاری امام حسنی ها

بسته بندی افطاری امام حسنی ها

بسته بندی افطاری امام حسنی ها

بسته بندی افطاری امام حسنی ها

امام حسنی‌ها

بسته بندی افطاری امام حسنی ها

منبع: تسنیم
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
پولش را بدهید اینقدر هزینه بسته بندی و انتقال داده نشود
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi