30 شهريور 1398/ ۲۲ محرم ۱۴۴۱
شناسه خبر : 66237
1398,یکشنبه 29 ارديبهشت17:54
اشتراک گذاری در:
عکس روز

ملاقات مدیر بنیاد گیلان با جانباز مقدسی


جانبازان ذخیره‌های الهی هستند

جانبازان ذخیره‌های الهی هستند

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، جانبازان را ذخیره الهی بر روی زمین برای بهره‌گیری از نعمات و برکات خداوندی دانست و گفت: خداوند جانبازان را در عالم خاک باقی گذاشت تا باب شهادت بسته نشود.
 

عبدالله پاکاری در عیادت از جانباز معظم «محمد مقدسی» در بیمارستان پارس شهرستان رشت، اظهار کرد: جانبازان بالاترین سرمایه خود را به قصد قربت برای رضای خداوند و امنیت کشور تقدیم و برای حفظ کیان کشور تا پای جان تلاش کردند.
 

وی با بیان اینکه جانبازان هشت سال دفاع مقدس سند جاویدان نظام مقدس جمهوری انقلاب اسلامی هستند، تصریح کرد: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران و خانواده‌های معظم و معزز آنان هستند، زیرا شما را قهرمانان واقعی خود می‌دانند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، جانبازان را ذخیره های الهی بر روی زمین برای بهره‌گیری از نعمات و برکات خداوندی دانست و گفت: خداوند جانبازان را در عالم خاک باقی گذاشت تا باب شهادت بسته نشود. امروز نیز شاهد هستیم که جانبازان نه تنها در میدان‌های نبرد پیشتاز بوده‌اند بلکه در تمام صحنه‌ها با قدرت به فعالیت مشغول هستند و حتی در بعضی عرصه‌ها از دیگران نیز گوی سبقت را ربوده‌اند.

 
بنیاد شهید     گیلان     جانبازان     فاش نیوز     رشت     دیدار                    
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.