شناسه خبر : 66493
سه شنبه 07 خرداد 1398 , 15:56
اشتراک گذاری در :
عکس روز

توسط انجمن جانبازان نخاعی اعلام شد:

مسیرهای حضور جانبازان ویلچری در راهپیمایی روز قدس

طبق هماهنگی انجام گرفته، مسیر ورودی جانبازان با ارائه کارت جانبازی از خیابان حافظ شمال به جنوب و همچنین حافظ جنوب به شمال، زیر پل، پس از ورود به خیابان طالقانی، هر جایی محل پارک وجود داشت می توانند خودروهای خود را پارک کنند...

 فاش نیوز-  انجمن جانبازان نخاعی مسیرهای هماهنگ شده با نیروی انتظامی برای حضور جانبازان نخاعی و ویلچری که با خودروهای شخصی در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور می یابند را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ما، انجمن جانبازان نخاعی مسیرهای هماهنگ شده با نیروی انتظامی به منظور سهولت حضور جانبازان نخاعی و ویلچری در راهپیمایی روز جهانی قدس که با خودروهای شخصی خود قصد تردد دارند  را اعلام کرد.

به گفته رئیسس هیئت مدیره  این انجمن، با ستاد نماز جمعه  و پلیس راهور تهران درباره پارک ماشین های جانبازان نخاعی و ویلچری در یوم الله روز جهانی قدس مکاتبه و هماهنگی صورت گرفته است.

 

 بنابر این گزارش، طبق هماهنگی انجام گرفته، مسیر ورودی جانبازان با ارائه کارت جانبازی از خیابان حافظ شمال به جنوب و همچنین حافظ جنوب به شمال، زیر پل، پس از ورود به خیابان طالقانی، هر جایی محل پارک وجود داشت می توانند خودروهای خود را پارک کنند.

گفتنی است راهپیمایی روز جهانی قدس، طبق روال همه ساله، روز جمعه دهم خردادماه، مطابق با 25 ماه مبارک رمضان که آخرین جمعه این ماه مبارک می باشد، همراه با مسلمانان دیگر کشورها، در شهر های سراسر ایران برگزار می شود.

کد خبرنگار: 26
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi