شناسه خبر : 66659
دوشنبه 13 خرداد 1398 , 13:01
اشتراک گذاری در :
عکس روز

گزارش تصویری متفاوت از راهپیمایی روز قدس در تهران

خانواده‌های شاهد و ایثارگر و جانبازان دفاع مقدس با حضور در راهپیمایی روز قدس با آرمان‌های حضرت امام(ره) و رهبری تجدید میثاق کردند.

فاش نیوز - هرسال با فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس، ملت شهیدپرور ایران اسلامی و حالا دیگر در بسیاری از کشورهای جهان برای حمایت از مردم فلسطین به خیابان‌ها می‌آیند و با تمام وجود انزجار خود را از رژیم صهیونیستی ابراز می‌کنند.

این راهپیمایی ها روز به روز ابعاد کمی و کیفی جدیدی به خود می گیرد و از مزیت های مختلف فرهنگی و هنری برای هرچه باشکوه تر و تأثیرگذارتر کردن آن بهره گرفته می شود.

در اینجا گزارشی از برخی ابتکارها و ابداعات ذوقی و هنری که برای نشان دادن احساسات و عواطف و رساندن پیام های این حرکت عظیم با شیوه های مختلف را به تصویر کشیده از نظرتان می گذرد.

عکس از فروغی

کد خبرنگار: 21
تلگرام
اینستاگرام
توییتر
نظری بگذارید
نام خود را وارد نمایید
متن نظر را وارد نمایید
مقدار صحیح است
مقدار صحیح وارد کنید
بدون ویرایش از شما
آخرین اخبار
فاش نیوز آگهی می پذیردصندوق همیاریخبرنگار افتخاری فاش نیوز شویدمطب تغذیه و رژیم درمانیانتشارات حدیث قلمبنر بیمه دیسایت جمعیت جانبازان انقلاب اسلامیمتن نهایی مرامنامه و اسانامه جبهه جانبازاناساسنامه انجمن جانبازان نخاعیاسامی راه اندازان جمعیت جانبازانپرسش و پاسخ حقوقی ایثارگرانفرم فراخوان پیوستن به جمعیت جانبازانکارگاه مبنا تقدیم می کند: بالابر کمک حرکتی logo-samandehi