01 آبان 1398/ ۲۴ صفر ۱۴۴۱
شناسه خبر : 66668
1398,یکشنبه 12 خرداد11:47
اشتراک گذاری در:
عکس روز

دشمنی‌ها پیچیده شده/ بصیرت ویژه می‌خواهیم


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با تأکید بر اینکه دشمنی‌ها علیه کشور هر لحظه پیچیده‌تر می‌شود، گفت: امروز انواع دشمنی‌های پیچیده که بصیرت‌های ویژه برای مقابله می‌خواهد بر کشور ما تحمیل می‌شود.

دشمنی‌ها پیچیده شده/ بصیرت ویژه می‌خواهیم

 سردار علی فدوی شامگاه شنبه در مراسم یادواره شهدای شهر وحیدیه شهریار با بیان اینکه شهدا زنده‌اند و نزد خدای خود روزی می‌خوردند اظهار داشت: شهدا و خانواده شهدا اجر و ثواب آخرت را برای خود ذخیره کردند و همان‌طور که در تفسیر مجمع البیان و تفاسیر شیعه نیز به آن اشاره شده شهید در بالاترین درجات قرار دارد و ما نیز هر از چند گاهی به بهانه یادواره شهدا گردهم جمع می‌شویم تا توشه‌ای برداریم چرا که اگر همه عالم جمع شوند و بخواهند گرامیداشتی برای شهدا برگزار کنند نمی‌توانند اما یک شهید می‌تواند به همه آن‌ها خیر و برکت برساند.


وی افزود: جوانان منطقه وحیدیه هم در دوران دفاع مقدس و هم امروز در جریان دفاع از حریم آل‌اللّه با بصیرتی کامل ورود پیدا کردند و این نشان از حرکت و جوشش انقلاب اسلامی دارد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه انقلاب اسلامی دارای بُردی جهانی است تصریح کرد: نطفه انقلاب اسلامی در ایران بسته شد اما این انقلاب به یک محدوده جغرافیا محدود نماند و همچنان که شهدا نیز به یک جغرافیا و یک ملیت محدود نماندند و هر کس در هر کجای این عالم طبق قاعده‌های انقلاب اسلامی که همان قاعده‌های قرآنی است قدم بردارد در این انقلاب نقش دارد‌.

سردار فدوی ادامه داد: یکی از جلوه‌های زیبای پایبندی به انقلاب حضور جوانان ما در هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای کشور است و چه زیبا پیروزی که وعده خداوند است را رقم زدند.

وی گفت: پیروزی جوانان مدافع حرم در سوریه را نه تنها جبهه خودی بلکه دشمنان انقلاب اسلامی نیز فریاد می‌زنند و این اعتراف سرکرده شیطان بزرگ، آمریکاست که گفت می‌خواستیم در سوریه این حکومت نباشد، می‌خواستیم جبهه مقاومت نباشد، حتی اروپا و کشورهای مرتجع عرب نیز مخالف حکومت کنونی سوریه بودند اما نتوانستند چون ایران نخواست و همه جهانیان دیدند که چه اتفاقی افتاد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه حضور ایران در سوریه عمل به تکلیف الهی است تصریح کرد: ما تنها مقید به عمل به تکالیف خود هستیم که اگر درست عمل کنیم خداوند نیز به وعده خود در پیروزی جبهه حق عمل می‌کند و این یک قاعده دینی و الهی است.

سردار فدوی سپس با تأکید بر اینکه دشمنی‌های دشمن هر لحظه پیچیده‌تر می‌شود افزود: در دوران 8 سال جنگ تحمیلی، دشمن در یک رویارویی نظامی با ما قرار داشت اما امروز انواع دشمنی‌های پیچیده که بصیرت‌های ویژه برای مقابله می‌خواهد بر کشور ما تحمیل می‌شود.

وی ادامه داد: وجود بیش از 200 هزار شهید نشانه تحقق وعده خداوند در عمل به شروط الهی است و تا وقتی که براساس قواعد الهی قدم برمی‌داریم نصرت و پیروزی همراه ماست و همان‌طور که در این 40 سال دیده‌ایم با تلاش، ابتکار و خلاقیت توانستیم از موضع اقتدار ورود پیدا کنیم و موفق نیز باشیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در پایان خاطرنشان کرد: 40 سال است که دشمن هر حربه‌ای را به‌کار گرفته تا به انقلاب اسلامی لطمه وارد کند اما نتوانسته هیچ خدشه‌ای به مسیر انقلاب وارد کند، شهدا با دست خالی در مقابل دنیای استکبار ایستادند و امروز نیز همه مردم ایستاده‌اند تا مبادا جبهه باطل قدم از قدم بردارد‌ و همان‌طور که می‌بینیم دشمن در منجلابی که برای خود ساخته در حال فرو رفتن است.
 


منبع : تسنیم


دشمنی ها     پیچیده     سردار فدوی                                
نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.