15 آذر 1398/ ۰۹ ربيع الثاني ۱۴۴۱
شناسه خبر : 66678
1398,یکشنبه 12 خرداد12:25
اشتراک گذاری در:
عکس روز

حضور پرشور خوزستانی‌ها در راهپیمایی روز قدس/ تصاویر


مردم روزه دار استان خوزستان با اعلام انزجار و نفرت خود از اسراییل غاصب و حامیانش در مراسم روز قدس شرکت کردند.

حضور پرشور خوزستانی‌ها در راهپیمایی روز قدس/ تصاویر

فاش نیوز - مردم روزه دار استان خوزستان ( اهواز، آبادان، مسجدسلیمان و باغملک ) با اعلام انزجار و نفرت خود از اسراییل غاصب و حامیانش در مراسم روز قدس شرکت کردند.

 

 مردم ولایتمدار شهرهای استان خوزستان با حضور در راهپیمایی روز قدس ضمن اعلام انزجار خود از رژیم غاصب اسراییلی و شکنجه مردم بی دفاع فلسطینی با آرمان های امام راحل تجدید پیمان کرده و تبعیت خود از فرامین مقام معظم رهبری را متجلی کردند.


 لازم به ذکر است راهپیمایی روز قدس در شهرهای یاد شده به ترتیب از خیابان امام خمینی اهواز، مسجد امیرالمومنین آبادان، مقابل سازمان تبلیغات اسلامی مسجد سلیمان و فلکه اصلی شهر باغملک به سمت مصلی نماز جمعه برگزار شد البته روزه داران باغملکی به سمت مسجد سیدالشهداء رهسپار شدند.

 

 

 

جعفری

 


کد خبرنگار : 20


راهپیمایی     روز قدس     خوزستان     فاش نیوز                            
Reply
no
0
yes
0
جعفری
1398/03/12 - 13:56
سلام و عرض ادب با تشکر از همکاری فاش نیوز لازم است عرض کنم مردم ولایتمدار شهرهای استان خوزستان با حضور در راهپیمایی روز قدس ضمن اعلام انزجار خود از رژیم غاصب اسراییلی و شکنجه مردم بی دفاع فلسطینی با آرمانهای امام راحل تجدید پیمان کرده و تبعیت خود از فرامین مقام معظم رهبری را متجلی کردند . بنده فقط تصاویر این حضور دشمن شکن در شهرهایی که بزرگواران تصاویر را در اختیار بنده قرار دادند بهنمایش گذاشتم . لذا جا دارد در اینجا از همکاری ارزشمند دوستان ارسال کننده عکس از شهرهای یاد شده بسیار تشکر کنم .

Reply
no
0
yes
0
قنبر مبارز
1398/03/12 - 14:12

(@-@)
اون عکسه که نوشته هیئت رزمندگان خشت و جامعه پزشکی فارس چی ؟

Reply
no
0
yes
0
1398/03/13 - 08:48
سلام قنبر مبارز
اون عکس جامعه پزشکی فارس ، توسط دوستان بزرگوار و رزمنده خوزستانی ارسال شد که رفته بودند شیراز و از آنجا در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند . اون عکس بعدی هم مال عزیزان کازرونی است که تو گروه واتساپی عزیزان آبادانی برایمان ارسال شد . قاطی عکسهای ارسالی به منظر شما رسیده .

نظری بگذارید
chapta

بدون ویرایش از شما
بیشتر...
آخرین اخبار
بیشتر...
معرفی کتاب

نقل مطالب سایت، فقط با ذکر منبع بلامانع است.

@ 2014 تمام حقوق مادی و معنوی برای پایگاه خبری تحلیلی فرهنگ ایثار و شهادت(فاش نیوز)،محفوظ می باشد.